Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Prezrite si najnovší katalóg titulov pre stredné školy na školský rok 2021/2022!

Prezrite si najnovší katalóg titulov pre stredné školy na školský rok 2021/2022!

Prezrite si najnovší katalóg titulov pre stredné školy na školský rok 2021/2022!

Vážení učitelia, rodičia, študenti, 

v tomto náročnom období sa Vám prihovárame s najnovším katalógom učebných a vzdelávacích pomôcok pre stredné školy, ktoré sme pre Vás pripravili na nadchádzajúci školský rok 2021/2022.

Prelistujte si náš katalóg a vyberte si z pripravenej ponuky.

V najnovšom katalógu nájdete čoraz širšiu ponuku publikácií hradených MŠVVaŠ a naše osvedčené edukačné tituly, v ktorých sme sa snažili čo najviac zohľadniť Vaše požiadavky na kvalitné učebné materiály.


Edícia Úspešná maturita s dotáciou MŠVVaŠ

V edícii Úspešná maturita Vám ponúkame publikácie so starostlivo vytvorenou koncepciou, ktorá zahŕňa všestrannú a komplexnú prípravu študentov na maturitnú skúšku. Všetky publikácie z tejto edície sú zaradené do Zoznamu schválených učebníc, schválených učebných textov, schválených pracovných zošitov, odporúčaných učebníc a odporúčaných pracovných zošitov, na zakúpenie ktorých ministerstvo školstva poskytne školám finančné prostriedky. Dovoľte nám Vašu pozornosť upriamiť na výhodné maturitné balíčky, ktoré v rôznych kombináciách dokážu poskytnúť kompletnú prípravu na maturitnú skúšku zo slovenského jazyka, dejepisu a anglického jazyka na úrovni B1 a B2.


Literatúra pre stredné školy a gymnáziá s dotáciou MŠVVaŠ

Zaujímavou a praktickou pomôckou pre učiteľov aj študentov sú pracovné zošity Literatúra pre stredné školy a gymnáziá. Žánrové usporiadanie pracovných listov zasadených o historického kontextu vytvára vhodný priestor na zdokonaľovanie kľúčových kompetencií a vyjadrovacích schopností študentov ústnou i písomnou formou. Pracovné zošity zohľadňujú potreby rôznych typov stredných škôl a vďaka rozmanitej typológii úloh a výberu zaujímavých ukážok sú vhodným doplnkom aj pri príprave na maturitnú skúšku.Okrem učebníc a pracovných zošitov nájdete v našej ponuke aj jazykové slovníky a praktické brožúrky z edície Do vrecka. Osobitnú pozornosť si zaslúžia jedinečné publikácie Pravopisné finty, Slovenčinárske finty a Pravopisné finty v praxi, ktoré sú unikátnym a praktickým pomocníkom z pera fundovanej autorky na zvládnutie nástrah slovenčiny nielen pre študentov. 


Milí učitelia, rodičia, sme tu pre Vás. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na taktik@taktik.sk alebo sa obráťte na naše obchodné zastúpenie.

Prajeme Vám nerušený priebeh školského roka a pevné zdravie. 

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!