Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

Hľadanému výrazu, nezodpovedajú žiadne záznamy.

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Pokračovanie úspešnej edície – rozprávky zamerané na detské emócie

Pokračovanie úspešnej edície – rozprávky zamerané na detské emócie

 Pokračovanie úspešnej edície – rozprávky zamerané na detské emócie

Trojica milých príbehov zdôrazní dôležitosť priateľstva a poukáže na detský strach, neslušné správanie aj pocity detí, ktoré zažili odmietnutie alebo vylúčenie z kolektívu. Nejedno dieťa sa zaiste stotožní s emóciami sovičky Evičky, tučniačika Alexa a surikaty Katky. 

Milé motivačné príbehy

Sovička Evička má takmer zo všetkého strach – bojí sa lietať, loviť či vôbec opustiť hniezdo. Jedného dňa bude musieť čeliť situáciám, ktoré vyžadujú nemalú odvahu. Podarí sa Evičke zvíťaziť nad strachom?

SuriKatka postrkuje ostatné zvieratká, pri jedení nahlas mľaská a nevhodným správaním pokazí spolužiačke oslavu narodenín. O niekoľko dní chystá oslavu aj suriKatka. Nikto však nepríde. Prečo? 

Tučniak Alex nemá ani jedného kamaráta. Ostatné zvieratká si ho totiž nevšímajú. Neskôr spozná Gabka – tučniaka, s ktorým sa taktiež nikto nechce hrať. Ako sa Alex zachová? 
V čom je trojica príbehov úchvatná? 

  • každý príbeh si môžete nielen prečítať, ale aj vypočuť – stačí načítať QR kód uvedený na obálke
  • knihy obsahujú aj zopár rád pre rodičov a tipy na zvládnutie strachu, pocitov vylúčenia či motivácie k slušnému správaniu  ( Vždy dieťaťu zrozumiteľne a jednoducho vysvetlite, prečo sa v určitých situáciách vyžaduje určité správanie. /  Hovorte s dieťaťom o tom, čo znamená byť dobrým priateľom/dobrou priateľkou. Rovnako poukážte na vlastnosti a činy, ktoré k slušnému správaniu nepatria – vychvaľovanie sa, vysmievanie či osočovanie. / Nenúťte dieťa „nasilu“ čeliť niečomu, čo ho desí. Počkajte na moment, keď bude pripravené – ubezpečte ho, že sa môže spoľahnúť na vašu podporu.)
  • jednoduché a zrozumiteľné ponaučenie vyplývajúce z príbehu

Príbehy O sovičke Evičke, ktorú všetko vydesilo, O tučniakovi Alexovi, ktorý sa cítil vylúčený a O surikate Katke, ktorá sa nevedela slušne správať si môžete zakúpiť samostatne alebo vo zvýhodnenom balíčku

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!