Oslávte deň detí! > 15% ZĽAVA s kódom MDD15

(platí na kategóriu Predškoláci A Rôzne)

Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0

Predškoláci


Publikácie od Taktiku určené pre predprimárne vzdelávanie sú rozdelené do troch základných vekových kategórií - na publikácie pre 3-4 ročných, publikácie pre deti v mladšom predškolskom veku (4-5 rokov) a staršom predškolskom veku (5-6 rokov).Všetky tituly možno použiť pri skupinovej práci v škôlkach, ale aj počas daždivých dní v domácom prostredí :) 


Cieľom pracovných zošitov je pokryť všetky oblasti rozvoja najmenších - jemnú motoriku a grafomotoriku (edícia Hviezdička), tréning pamäti, samostatného myslenia a fantázie, ako aj nadobudnutie základných matematických zručností a pisateľských návykov (hravé zošity pre 4-5 ročné deti a pokračovanie edície pre 5-6 ročné deti).

Inšpiráciu na trávenie voľného času doma i v škôlke prináša veľká kniha zábavy pod názvom Tvorivé aktivity pre deti, ktorá rozvíja všetky schopnosti dieťaťa v úlohách na spájanie, kreslenie, maľovanie, dopĺňanie, obkresľovanie, lepenie. Všetky publikácie si môžete výhodne zakúpiť aj v akciových balíčkoch.


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!