Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

Hľadanému výrazu, nezodpovedajú žiadne záznamy.

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0

Rôzne

Edukačné publikácie Edukačné publikácie Prejsť do sekcie Relaxačné maľovanky Relaxačné maľovanky Prejsť do sekcie Kalendáre a diáre Kalendáre a diáre Prejsť do sekcie Edícia Do vrecka Edícia Do vrecka Prejsť do sekcie Slovníky Slovníky Prejsť do sekcie


Detské knihy, edukačné tituly i beletria pre dospelých - v tejto sekcii nájdete inšpirácie na darčeky z knižného sveta pre každú vekovú kategóriu - od najmenších čitateľov a ich rodičov, ktorí zistia, ako si poradiť s najčastejšími výchovnými problémami (Škriatok v pyžamku,Víla zo šatôčky), objavia rozprávkové svety (Peral, Bambolák) či vyriešia veľké záhady (Tajomný prípad agenta Bananyho, Kris z rodu fextov). Na svoje si prídu aj milovníčky spoločenských a psychologických románov inšpirovaných skutočnými udalosťami (Prenasledovaná, Nechcem počuť tvoj plač), ako aj tí, ktorí chcú potešiť pani učiteľku (Darčekové tabuľky). Ak chcete sebe alebo svojim najbližším uľahčiť štúdium, ponúkame vám šikovných sprievodcov učivom základnej školy (Edícia Do vrecka), alebo pomocné tituly venované matematike a slovenčine (Pravopisné finty, Matematický zapínač). Všetky obľúbené publikácie nájdete aj vo výhodných balíčkoch.TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!