Oslávte deň detí! > 15% ZĽAVA s kódom MDD15

(platí na kategóriu Predškoláci A Rôzne)

Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0


Milí učitelia, 


aktuálne je možné prihlásiť sa na tieto bezplatné webináre:

21. 05. 2024 – 16:00

Úvod do sveta interaktívnych pracovných zošitov pre 2. stupeň ZŠ

Webinár predstaví dostupnú interaktívnu výučbu vydavateľstva TAKTIK, a to z týchto predmetov – Geografia, Biológia, Fyzika, Chémia, Slovenský jazyk, Dejepis, Matematika, Literatúra a Technika. Oživte svoje hodiny nápaditými a zaujímavými cvičeniami, ktoré žiakov zaujmú. Využite jednoduchú možnosť generovania testov, písomiek, úloh... Webinár je vhodný pre pedagógov, ktorí majú záujem bližšie spoznať naše interaktívne pracovné zošity, ako aj pre vyučujúcich, ktorí chcú spoznať všetky benefity interaktívnej výučby od TAKTIKU.22. 05. 2024 – 16:00

Nová Hravá fyzika 6 – 9 

Pracovné zošity Nová Hravá fyzika podporujú záujem žiakov o preberané učivo. Kreatívne úlohy napomáhajú pri osvojovaní a upevňovaní základných postupov pri riešení fyzikálnych úloh: meranie hodnôt fyzikálnych veličín, premenu jednotiek, čítanie z grafu a správne používanie vzorcov. Ako čo najefektívnejšie pracovať so zošitmi? Aj o tom bude pripravovaný webinár.27. 05. 2024 – 16:00

Učebná sada Slovenčina v pohode 5 (NOVINKA)

Nová učebná sada sa venuje jazyku ako nástroju myslenia a komunikácie medzi ľuďmi. Cielene rozvíja všetky komunikačné jazykové kompetencie žiakov – čítanie s porozumením, písanie, hovorenie aj počúvanie. Podnetné a zaujímavé úlohy podporujú čitateľskú gramotnosť a vedú žiaka ku kritickému mysleniu. Inovatívnym prvkom sú úlohy na počúvanie, ktoré žiakom sprístupňujú osobitosti slovenských nárečí a napomáhajú osvojeniu si spisovnej slovenskej výslovnosti. Slohová časť je spracovaná ako samostatný tematický celok, čo umožňuje jej zaraďovanie do výuky podľa aktuálnych potrieb.Nechcete, aby vám unikla informácia o našich webinároch? Stačí sledovať našu stránku, príp. sa prihlásiť na odber newslettra. 


Dôležité informácie:

Na webináre používame aplikáciu ZOOM. Po vyplnení registračných údajov obdržíte do 24 hodín potvrdenie registrácie spolu s prihlasovacím linkom. Skontrolujete si, či vám potvrdzovací mail neprišiel do SPAM. Podrobný návod, ako sa prihlásiť, nájdete TU.

Neobdŕžali ste potvrdzovací e-mail? Kontaktujte nás na seminar@taktik.sk
V prípade akýchkoľvek otázok k webinárom nás kontaktujte na seminar@taktik.sk alebo 0911 567 482.


Akého webináru sa chcete zúčastniť:Titul pred menom: Titul za menom:
Meno: Priezvisko:
Email: Telefón:
Pozícia: Typ školy:
Aké ročníky učíte:
Aké predmety učíte:


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!