Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0

Predškoláci

Produkty Produkty Prejsť do sekcie Podľa veku Podľa veku Prejsť do sekcie Balíčky Balíčky Prejsť do sekcie


Publikácie od Taktiku určené pre predprimárne vzdelávanie sú rozdelené do troch základných vekových kategórií - na publikácie pre 3-4 ročných, publikácie pre deti v mladšom predškolskom veku (4-5 rokov) a staršom predškolskom veku (5-6 rokov).Všetky tituly možno použiť pri skupinovej práci v škôlkach, ale aj počas daždivých dní v domácom prostredí :) 


Cieľom pracovných zošitov je pokryť všetky oblasti rozvoja najmenších - jemnú motoriku a grafomotoriku (edícia Hviezdička), tréning pamäti, samostatného myslenia a fantázie, ako aj nadobudnutie základných matematických zručností a pisateľských návykov (hravé zošity pre 4-5 ročné deti a pokračovanie edície pre 5-6 ročné deti).

Inšpiráciu na trávenie voľného času doma i v škôlke prináša veľká kniha zábavy pod názvom Tvorivé aktivity pre deti, ktorá rozvíja všetky schopnosti dieťaťa v úlohách na spájanie, kreslenie, maľovanie, dopĺňanie, obkresľovanie, lepenie. Všetky publikácie si môžete výhodne zakúpiť aj v akciových balíčkoch.


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!