Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Keď zmaturuješ, to bude radosti!

Keď zmaturuješ, to bude radosti!

Keď zmaturuješ, to bude radosti!

Kopy papierových poznámok patria do školského praveku! S nami máš poctivú prípravu na maturitu na dosah – vďaka edícii Úspešná maturita Slovenský jazyk a literatúra, Dejepis, Občianska náuka, Organická chémia a Biochémia a Anglický jazyk (B1 a B2). A možno získaš aj niečo navyše ;)


Uľahči si prípravu na maturitu

Maturita bez zbytočného stresu, prebdených nocí a nepodstatných informácií – takto by sa dali charakterizovať naše Úspešné maturity. Na vyše 300 stranách nájdeš prehľadne usporiadané lekcie zamerané na kľúčové témy a zručnosti. V slovenčine sme pre teba pripravili modelové testy či vzory slohových prác. Angličtinu sme doplnili o nahrávky, ktoré si jednoducho prehráš mobilom cez QR kódy. A v dejepise určite oceníš historické dokumenty, mapy či slovník historických pojmov. 

Viac o každej Úspešnej maturite nájdeš tu:

https://www.taktik.sk/stredne-skoly/maturita/

Uži si dvojnásobnú radosť!

Kúpou Úspešnej maturity nielenže získaš všetky podstatné info pohromade, ale svoje dojmy môžeš kedykoľvek zdieľať so spolužiakmi či kamarátmi, a to celkom zadarmo

Objednaj si učebnicu/e Úspešná maturita (Slovenský jazyk a literatúra, Dejepis, Anglický jazyk B1 / B2) u svojho učiteľa alebo na našom e-shope, a fanúšik Úspešnej maturity –  operátor Radosť – ťa obdaruje SIM kartou, s ktorou máš prvý týždeň v Radosti nekonečné dáta, volania a správy zadarmo. Aby toho nebolo málo, každý mesiac môžeš vyhrať nadupané ceny – hodinky Samsung Galaxy Watch, iPhone 7, bezdrôtové slúchadlá či hlavnú cenu Sony Playstation 5!

Viac o súťaži nájdeš tu:

https://www.taktik.sk/statut-sutaze-o2/

Buď ready na maturitu s Taktikom a Radosťou! TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!