Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Baltazárove knihy

Akcia

Skladom - zasielame ihneď!

Baltazárove knihy

Myslíte si, že knihy nemôžu hovoriť? Presvedčte sa o tom v nadčasovom príbehu, ktorý chytí za srdce všetky deti, ktoré veria na zázraky. Baltazárove knihy sú pre všetkých detských čitateľov, ktorí veria, že sny sa plnia. Napätie, tajomstvo a sila priateľstva vám ukážu, že všetko je možné. 

Knižka je vhodná pre čitateľov od 7 rokov.

Autor: Katarína Kordíková 

Počet strán: 52

  • 9.90 €
  • Cena:
  • 9.90 €

Počet kusov

Obsah

Jedenásťročný Alan sa ocitne v zložitej situácii. Vysloví želanie, ktoré mu navždy zmení život. Ocitne sa v minulosti, získa nových kamarátov a odhalí tajomstvo starého kníhkupectva. Alanovi sa potvrdí stará známa pravda, že nič nie je nemožné, ba priam všetko je možné... Daj si pozor na želania, lebo zo snov sa často stane skutočnosť!

O autorke...

Katarína Kordíková sa narodila v Košiciach. Počas štúdia na vysokej škole sa aktívne venovala írskemu tancu a po skončení štúdia odišla do Dublinu. Tam sa dostala do profesionálneho írskeho súboru, s ktorým pretancovala Francúzsko a ďalšie krajiny. 

V súčasnosti žije v Londýne. „Baltazárove knihy“ sú jej prvotinou, ktorú písala pre seba a snívala o tom, aké by to bolo skvelé, keby kniha skutočne vyšla. Rukopis napokon zvíťazil v literárnej súťaži Hľadá sa slovenský Andersen.

Vo voľnom čase píše texty k pesničkám a cestuje po Európe. Na Slovensko, kde má rodinu a priateľov, sa vracia veľmi rada. 


Máte dotaz?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:
Hodnotenie