Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Kris z rodu fextov: tajomstvo neexistujúceho hradu

Novinka

Skladom - zasielame ihneď!

Kris z rodu fextov: tajomstvo neexistujúceho hradu

Kristián Konrád je na prvý pohľad obyčajný trinásť­ročný chlapec. Patrí však k starobylému druhu fextov, ktorých stvorila mimozemská rasa ešte na počiatku sveta a obdarila ich výnimočnými schopnosťami...

Autor: Vita Jamborová

Rozsah: 156 strán

  • 9.90 €
  • Cena:
  • 9.90 €

Počet kusov

Obsah

Keď sa Konrádovci presťahujú z veľkého mesta na dedi­nu, je Kris nešťastný. Ale osudové stretnutie s budú­cim spolužiakom Vladom Muchom mu od základov zmení život.

Prečo sa v okolí dediny s názvom Podhradie nena­chádza žiadny hrad? Čo znamená tajomné zasväte­nie? Môže sila nezvyčajného priateľstva zachrániť svet ľudí, fextov a vodníkov pred zotročením?

O autorke

Vita Jamborová sa narodila a vyrastala na Ukrajine, neskôr desať rokov bývala s rodičmi v Prahe. Pred sedemnástimi rokmi zakotvila na Slovensku. V sympatickej dedine s názvom Podolie žije s manželom, dvomi deťmi, presne neurčeným počtom papagájov, psami a najnovšie aj s dvomi africkými slimákmi.

Miluje čítanie kníh a ich písanie. Na svojom konte ich má dvanásť a spolupracovala na dvoch zbierkach poviedok slovenských autorov. Najviac ju baví písať dobrodružné príbehy alebo fantasy, pričom nikdy vopred nevie, ako sa to celé skončí.

Je šťastná, že žije na dedine, miluje dlhé prechádzky, počas ktorých sa jej najlepšie premýšľa nad novým príbehom. Baví ju učiť sa hrať na rôzne hudobné nástroje: doma má husle, pianíno, gitaru, flautu, okarínu a sníva o saxofóne.Máte dotaz?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:
Recenzie
Hodnotenie
Na stiahnutie