Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Prenasledovaná

Prenasledovaná

  • 9.90 €
  • Cena:
  • 9.90 €

Počet kusov

Skladom - zasielame ihneď!Pravopisné finty Pravopisné finty + Prenasledovaná Prenasledovaná

Spolu iba za: 15.80 €
( ušetríte: 1.00 € )


Škriatok v pyžamku Škriatok v pyžamku + Prenasledovaná Prenasledovaná

Spolu iba za: 20.80 €
( ušetríte: 1.00 € )


Obsah

Prenasledovaná je spoločenský román s prvkami trileru, ktorý Vás bude držať v napätí do poslednej strany.

Liliana sa po rozpade vzťahu rozhodne venovať len práci a svojim záľubám. Jej pokojné dni sú narušené sledom nezvyčajných udalostí, ktoré postupne naberajú na intenzite.

Atraktívna tridsiatnička sa stáva terčom anonymného psychopata, ktorý jej systematicky narúša súkromie. V jednej nebezpečnej situácii jej do života nečakane vstúpi príťažlivý Oliver.

Liliana si opäť užíva šťastie po boku nového muža, no len do chvíle, kým jej znova nezačne niekto v pravidelných intervaloch dýchať na krk. Vystrašená žena postupne odkrýva pravdu o svojich priateľoch a zisťuje, že nie je všetko iba biele alebo čierne.

Liliana Kollárová sa tak nedobrovoľne stáva terčom prenasledovateľa, ktorý ju dokonale pozná.Andrea Novosedlíková strávila detstvo v malej dedinke Rumanová, vyštudovala Obchodnú akadémiu v Seredi a v súčasnosti žije v meste Hlohovec. Vo voľnom čase rada cestuje, spoznáva nové miesta a mestá a rada číta. Písať začala ako 29-ročná a Prenasledovaná (2017) je jej štvrtou knihou. Debutový román Nesmiem to vzdať vyšiel vo vydavateľstve Motýľ (2008), romány Prebúdzanie (2010) a Až čas ukáže (2015) vyšli vo vydavateľstve Ikar.