Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Bambolák

Novinka

Skladom - zasielame ihneď!

Bambolák

Údolie medzi Kdebolákovom a Tambolákovom lemuje lúka, kde rád šantí vetrík Povievaj a les, na ktorý dohliada milý horár Puškostrelka. Deti a zvieratká, ktoré tu žijú, majú hlávky neustále plné nových nápadov a dobrodružstiev. Niekedy im však chýba odvaha, inokedy sú zas príliš neopatrné. 

A práve preto má údolie svojho rozprávkového strážcu – Bamboláka.

Lenke nájde stratenú bábiku, Peťkovi pomôže vypestovať pomarančovník, naučí deti akú cenu má priateľstvo a prečo je dôležité pomáhať si. Ale predovšetkým dokáže plniť sny. Nielen deťom, ale hoci aj najmenšiemu pavúčikovi na svete - Malinkovi, ktorý tak veľmi túži po hviezdach...

Autor: Hana Tóthová

Rozsah: 76 strán

  • 9.90 €
  • Cena:
  • 9.90 €

Počet kusov

Obsah

Rozprávkový vták Bambolák nájde Lenke nájde stratenú bábiku, Peťkovi pomôže vypestovať pomarančovník, naučí deti akú cenu má priateľstvo a prečo je dôležité pomáhať si. Ale predovšetkým dokáže plniť sny. Nielen deťom, ale hoci aj najmenšiemu pavúčikovi na svete - Malinkovi, ktorý tak veľmi túži po hviezdach...

O autorke

Hana Tóthová sa venuje písaniu, fotografovaniu a rekreačnému behu. Inšpiráciu nachádza pri prechádzkach prírodou, v rozhovoroch s priateľmi, ale aj v ranných snoch, s ktorými sa často prebúdza.

Hoci vie byť v krízových chvíľach veľmi pragmatická, harmonické dni vníma vždy vo farbách a myslí dušou. Nedôveruje horoskopom, ale ženskej intuícii. Miluje žlté tulipány, zelený čaj, parmezán a pohľad na morskú diaľku. Je tvrdohlavá, nemá rada tajomstvá, nočné búrky a hmlu. Žije v Šali, má takmer dospelého syna a psíka do dvoch dlaní.

Máte dotaz?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:
Recenzie
Hodnotenie