Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0

Šlabikár 1 - 1. časť

Skladom - zasielame ihneď!

Šlabikár 1 - 1. časť

Prevažná časť prvej časti šlabikára je určená na prácu počas prípravného obdobia (40 strán). Žiaci popisujú obrázky, odpovedajú na otázky pedagóga. Mnohé úlohy sú zamerané na zlepšenie zrakového vnímania a komunikačných zručností, naučia sa rozdeľovať slová na slabiky, rozlišovať jednotlivé hlásky v slovách. Zvyšná časť šlabikára je venovaná šlabikárovému obdobiu podľa iŠVP. Žiaci sa už učia rozoznávať jednotlivé písmená, spájať ich do slabík a slov.

Šlabikár 1 - 1. časť získate výhodne v Balíku Šlabikár 1.

Autorka: Mgr. Ľuba Nguyenová Anhová

Rozsah: 84 strán

  • 3.00 € viac ako 5 ks
  • 3.50 € menej ako 5 ks
  • Cena:
  • 3.50 € menej ako 5 ks
  • 3.00 € viac ako 5 ks

Počet kusov

Obsah

Prečo používať Šlabikár od Taktiku:

  • veku primerané texty s výchovným podtónom

Témy, s ktorými žiaci pracujú v prípravnej časti šlabikára, sú deťom blízke, keďže zobrazujú situácie, s ktorými sa každý deň stretávajú. Obe časti šlabikára aj čítanka sú previazané príbehmi o hlavných postavách – dvojičkách Ele, Vilovi a členoch ich rodiny. Edícia je koncepčne postavená na tradičných princípoch vyučovania.

  • dôraz na budovanie slovnej zásoby detí

V prípravnej časti šlabikára sú úlohy zamerané najmä prácu s obrázkom. Deti majú ilustrácie popísať, vymyslieť vlastnú alternatívnu situácie alebo správne odpovedať na otázky. Pomocou pre pedagóga sú otázky k danej téme nachádzajúce sa pod každou z výpravných ilustrácií, ktoré môže využiť na vedenie rozhovoru.

Prácu v šlabikári uľahčuje i grafické spracovanie. Piktorgramy ku každej úlohe napovedajú,  akým spôsobom má dieťa úlohu riešiť.

  • dostatok rôznorodých, didaktických premyslených úloh

Náročnosť a zameranie úloh sa na jednotlivých stranách mení. Orientujú sa na rozvoj komunikačných zručností, ale aj na zlepšenie schopnosti pravo - ľavej orientácie a zrakového vnímania. Okrem toho obsahuje šlabikár i doplňovačky, labyrinty, úlohy na spájanie príslušných obrázkov alebo slov.

  • úlohy zamerané na osvojovanie si čitateľských a pisateľských spôsobilostí
Bonusové materiály

Bonusový materiál:

Šlabikár 1 - 1. časť na každých 15ks získavate 1ks Šlabikár 1 - 1. časť
Interaktívny šlabikár 1 - 1. časť - základná verzia bez bonusov (licencia na 1 rok) na každých 15ks získavate 1ks Interaktívny šlabikár 1 - 1. časť - základná verzia bez bonusov (licencia na 1 rok)
Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0800 130 006
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Po stlačení tlačidla “Odoslať” súhlasíte s tým, že Vás naša spoločnosť môže kontaktovať s cieľom splniť vašu požiadavku. Viac informácií o nakladaní s osobnými údajmi nájdete v Súhlas so spracovaním osobných údajov.