Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Škriatok v pyžamku

Akcia

Skladom - zasielame ihneď!

Škriatok v pyžamku

Knižka rozprávok pre malých aj veľkých obsahuje situačné rozprávky zamerané na výchovné problémy, ktoré dôverne poznajú všetci rodičia. V príbehoch sa hlavní hrdinovia popasujú so zlosťou, krikom, maškrtnosťou, odmietaním zubnej kefky a ďalšími detskými trampotami. 

Knižka je vhodná pre čitateľov od 3 rokov.

Tešíme sa z úspechu z doposiaľ predaných 5000 ks daného titulu. Ďakujeme a sme radi, že knižka si našla obľubu u našich detských čitateľov, mamičiek a dúfame, že aj oteckov...

Autor: Zuzana Kubašáková

Počet strán: 80

  • 9.90 €
  • Cena:
  • 9.90 €

Počet kusov

Škriatok v pyžamku Škriatok v pyžamku + Víla zo šatôčky Víla zo šatôčky

Spolu iba za: 19.90 €
( ušetríte: 4.90 € )


Obsah

Knižka je ideálnym návodom pre rodičov na zvládnutie výchovných problémov s vtipom a ľahkosťou. Každá rozprávka obsahuje morálny alebo edukačný odkaz. Autorka používa jazyk a slovné spojenia, ktorým rozumejú aj malé deti, preto sú im príbehy blízke a známe. Príbehy dotvárajú milé ilustrácie a fotografie skutočných detí. 

O autorke...

Zuzana Kubašáková sa narodila v Banskej Bystrici. Vyštudovala anglický jazyk a literatúru v kombinácii s históriou. V minulosti profesionálne hrávala basketbal a veľa cestovala. Je manželkou a matkou dvoch detí, učiteľkou anglického jazyka a vášnivou fotografkou. Písať začala na materskej dovolenke so svojím synom a píše dodnes.

Škriatok v pyžamku bol jej prvý rukopis, ktorý sa postupne sformoval do knižnej podoby. Ako matka si začala viac všímať deti a rodiny okolo seba a vytvorila svoj osobný blog, kde pridáva svoje postrehy o rodičovstve a básne.

Pripravila aj voľné pokračovanie knižky pod názvom Víla zo šatôčky. 

Máte dotaz?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:
Hodnotenie