Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Víla zo šatôčky

Novinka

Skladom - zasielame ihneď!

Víla zo šatôčky

Pani Zlosť sa vracia!

Druhá knižka rozprávok pre malých aj veľkých je voľným pokračovaním úspešnej knižky Škriatok v pyžamku. Prevedie vás svetom každodenných detských situácií v 13 nových rozprávkach. Hlavní hrdinovia sa popasujú so zápalom v ušku, s trénovaním výslovnosti hlásky R, s obhrýzaním nechtíkov, s nechuťou podeliť sa o hojdačku s inými deťmi, s nočným vybiehaním z postieľky a s ďalšími detskými trampotami.

Autor: Zuzana Kubašáková

Počet strán: 96

Vhodné od: 3 rokov

Cena:

  • 12.90 €
  • Cena:
  • 12.90 €

Počet kusov

Škriatok v pyžamku Škriatok v pyžamku + Víla zo šatôčky Víla zo šatôčky

Spolu iba za: 19.90 €
( ušetríte: 4.90 € )


Obsah

Knižka je ideálnym návodom pre rodičov na zvládnutie výchovných problémov s vtipom a ľahkosťou. Ponúka zoznámenie sa s Nocou, Rešpektom, bacilmi Helom a Monelou a inými veselými postavičkami. Nezabúda ani na obľúbenú pani Zlosť a Škriatka v pyžamku. Knižka prekvapí bohatším ilustračným materiálom, spoločenským rozmerom a interaktívnymi prvkami v rozprávkach.

archív - Kristína Palová

O autorke:

Zuzana Kubašáková sa narodila v Banskej Bystrici. Vyštudovala anglický jazyk a literatúru v kombinácii s históriou. V minulosti profesionálne hrávala basketbal a veľa cestovala. Je manželkou a matkou dvoch detí, učiteľkou anglického jazyka a vášnivou fotografkou. Písať začala na materskej dovolenke so svojím synom a píše dodnes.

Víla zo šatôčky sa narodila vďaka podpore čitateľov, ktorí si obľúbili Škriatka v pyžamku a dožadovali sa pokračovania. Námety na rozprávky čerpala autorka z vlastných skúseností pri výchove svojich detí, ako aj zo skúseností iných rodičov. Niektoré témy v rozprávkach konzultovala so špecialistami v danej oblasti (detský pediater, logopedička). 

Obaja knižní súrodenci, Víla aj Škriatok, sú určení pre všetky deti – pre chlapcov aj dievčatá. 

Máte dotaz?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:
Recenzie
Hodnotenie