Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Veselé príbehové sady s 3D nálepkami – pretože deti zbožňujú samolepky… a ešte viac tie znovupoužiteľné!

Veselé príbehové sady s 3D nálepkami – pretože deti zbožňujú samolepky… a ešte viac tie znovupoužiteľné!

Veselé príbehové sady s 3D nálepkami – pretože deti zbožňujú samolepky… a ešte viac tie znovupoužiteľné!


Doprajte deťom zábavu, ktorá nekončí, a rozvíjajte ich predstavivosť vďaka 3D nálepkám – inovatívnej novinke so znovupoužiteľnými nálepkami v prevedení – Veselá farma, Veselé safari Čarovný les!

Každá z roztomilej príbehovej sady obsahuje obojstranné pozadie s farebnými scenériami vo veľkorysom formáte A3 a desiatky znovunalepovacích 3D penových samolepiek. Potešia každého malého objaviteľa a zvedavca, ktorého zaujíma divoké safari, gazdovský dvor či tajomný les.

Veselé sady s 3D nálepkami poskytujú priestor pre neuveriteľné množstvo príbehov, ktoré sa odohrávajú priamo pred očami dieťaťa. Je ich autorom aj rozprávačom.


Farebné samolepky sú z penového materiálu a v kombinácii s hladkou obrázkovou plochou dosahujú fantastický 3D efekt. Ľahko sa odlepujú a naspäť prilepujú, pričom na ploche nezanechávajú nepríjemné stopy po lepidle. 

Prečo sú príbehové sady Veselá farma, Veselé safari a Čarovný les s 3D nálepkami úžasným darčekom i odmenou? 

  • deti milujú samolepky. Ešte viac tie, ktoré nemajú „pevné miesto” a možno ich prelepovať znova a znova. Každá nová hra má svoj vlastný príbeh. 
  • nálepky sú opakovane použiteľné a nezanechávajú na plochách lepidlo
  • obojstranné pozadie s dvomi farebnými scenériami poskytuje obrovské množstvo podnetov pre vytváranie vlastných príbehov
  • podpora jemnej motoriky, vizuálnej predstavivosti, fantázie i priestorového vnímania dieťaťa
  • podpora interakcie medzi rodičom a dieťaťom
  • podnecovanie dieťaťa k čítaniu – vytváranie a „čítanie“ vlastných príbehov zo samolepiek je výborným predpokladom k tomu, aby sa dieťa v budúcnosti stalo nadšeným čitateľom 
  • nehrozí strata nálepiek, keďže súčasťou balenia je aj praktická a mimoriadne   odolná fólia pre samolepky, ktoré dieťa nepoužije pri hraní
  • ideálna hračka doma aj na cesty

Objavujte fantastické možnosti 3D nálepiek a získajte všetky tri príbehové sady (Veselá farma, Veselé safari a Čarovný les) v mimoriadnej zľave až 24 %!

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!