Oslávte deň detí! > 15% ZĽAVA s kódom MDD15

(platí na kategóriu Predškoláci A Rôzne)

Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0

Zvýhodnené balíčky pre 5-6 ročné

Výhodný balíček-Micka a Maxík idú do školy

Výhodný balíček-Micka a Maxík idú do školy

11.00 € 15 ks a viac 14.90 € menej ako 15 ks

Počet kusov

Kusy

Balíček Slušného správania sa s príšerkami

Balíček Slušného správania sa s príšerkami

19.80 €

Počet kusov

Kusy

Doprava pre školy ZDARMA

Táto kategória myslí na všetkých, ktorým sa pomaly končí predškolácke obdobie a blížia sa prvácke školské lavice. V ponuke nájdete všetko, čo osoží predškolákom ako kvalitná príprava pred veľkou životnou zmenou.

Hravý balíček pre 4-6 ročných obsahuje kompletnú edíciu Hravých zošitov, ktoré sme doteraz vydali. Táto edícia pokrýva všetky oblasti rozvoja detí mladšieho i staršieho predškolského veku, teda od 4-6 rôčkov. Hravý balíček zoznámi Vášho škôlkara so základmi matematiky, vďaka precvičovaniu jemnej motoriky a grafomotoriky ho pripraví na písanie, rozšíri jeho všeobecné poznatky a zlepší komunikačné schopnosti. 

Výhodný maxi balíček predstavuje kombináciu edície Hviezdička, ktorá slúži na rozvoj motoriky a grafomotoriky a Hravých zošitov pre predškolákov. Rozvíjať fantáziu, slovnú zásobu, myslenie, jemnú motoriku a grafomotoriku môžete už u detí vo veku 3 - 4 rokov; keď podrastú a začnú sa pripravovať na školské povinnosti, pomôžu im pracovné zošity Hravé kreslenie, Hravé počítanie, Hravé rozprávanie a Hravé poznávanie.

Výhodný maxi balíček 2 obohacuje predošlý balíček o publikáciu Tvorivé aktivity .Široké spektrum úloh v pracovných sekciách Kreslenie, Poznávanie, Počítanie, Šikovné ruky a Zábavný mix zabaví vaše dieťa na celé hodiny a doplňovačky, vyfarbovačky, dokresľovačky či bludiská v krásne ilustrovanej knihe budete chcieť riešiť spolu s ním :)

Balík bestsellerov dopĺňa všetky tvorivé publikácie o rozvoj ďalšej potrebnej danosti, ktorou je láska k čítaniu a budovanie slovnej zásoby. Vďaka knižkám Škriatok v pyžamku a Víla zo šatôčky získate dokonalú kombináciu tvorivých činností a budovania lásky k čítaniu. Knižky plné rád na riešenie detských “problémov” sú dobrým spoločníkom pri zaraďovaní detí do kolektívu, keďže sa venujú témam ako obhrýzanie nechtíkov, výbuchy zlosti, vysmievanie či neochota deliť sa o hračky. 


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!