Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

Hľadanému výrazu, nezodpovedajú žiadne záznamy.

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0

Učebnice a pracovné zošity

Učebnice a pracovné zošity

TAKTIK vydavateľstvo patrí k popredným tvorcom učebníc a pracovných zošitov pre základné školy a osemročné gymnáziá už vyše 10 rokov. Zárukou kvality našich publikácií je okrem dlhoročných spoluprác s vyše 1500 školami na Slovensku aj udelenie odporúčacích doložiek a zaradenie vybraných publikácií do zoznamu odporúčaných didaktických prostriedkov MŠVVaŠ.

V tejto kategórii nájdete kompletné portfólio publikácií TAKTIK vydavateľstva pre predprimárne vzdelávanie a oba stupne ZŠ. Učebnice a pracovné zošity pre ZŠ a jednotlivé predmety nájdete pod súhrnným názvom “Hravý, Hravá…”. Vzhľadom na poslednú reformu Štátneho vzdelávacieho programu v roku 2015 prechádzajú všetky publikácie postupnými obsahovými úpravami. Prepracované PZ sú označené podtitulom “v súlade s inovovaným ŠVP”. 

Súčasťou našej ponuky sú publikácie určené na prípravu na Testovanie 5 a 9,  didaktické pomôcky venované rôznym vzdelávacím problémom (ťažkosti s matematikou, pravopisné príručky, súhrnné publikácie do vrecka) a akciové balíčky s množstevnými zľavami a bonusmi.


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!