Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

Hľadanému výrazu, nezodpovedajú žiadne záznamy.

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0

Zvýhodnené balíčky pre 4-5 ročné

Balíček Slušného správania sa s príšerkami

Balíček Slušného správania sa s príšerkami

19.80 €

Počet kusov

Kusy

Doprava pre školy ZDARMA

V tejto sekcii nájdete kombinácie produktov vytvorené tak, aby čo najlepšie korešpondovali s vekovou i kognitívnou úrovňou predškoláčikov. 

Hravý balíček pre 4-6 ročných obsahuje kompletnú edíciu Hravých zošitov, ktoré sme doteraz vydali. Táto edícia pokrýva všetky oblasti rozvoja detí mladšieho i staršieho predškolského veku, teda od 4-6 rôčkov. Hravý balíček zoznámi Vášho škôlkara so základmi matematiky, vďaka precvičovaniu jemnej motoriky a grafomotoriky ho pripraví na písanie, rozšíri jeho všeobecné poznatky a zlepší komunikačné schopnosti. 

Výhodný maxi balíček 3 obsahuje len Hravé zošity pre mladší predškolský vek a takisto publikácie pre mladší predškolský vek, ktoré sa prioritne zameriavajú na nácvik grafomotoriky - zošitky z edície Hviezdička.

Výhodný maxi balíček 4 dopĺňa spektrum zošitov na rozvoj grafomotoriky - Hviezdička a zošity pre najmenších predškolákov  unikátnou publikáciou ako stvorenou na daždivé popoludnia -  Tvorivými aktivitami pre deti, ktoré zabavia naozaj všetkých. Nájdu v nich úlohy na kreslenie, vyfarbovanie, dopĺňanie, spájanie, vystrihovanie i lepenie.

Posledným balíčkom je kompletná ponuka publikácií pre detičky do 5 rokov - Balík bestellerov,  ktorý obsahuje všetky Hravé zošity pre najmenších, Edíciu Hviezdička, Tvorivé aktivity a edukačné bestsellery Škriatok v pyžamku a Víla zo šatôčky. Veľmi obľúbený ako darček. 


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!