Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0

Tvorivé aktivity

Tvorivé aktivity pre deti

Tvorivé aktivity pre deti

 

Cena: 9.90 €

Počet kusov

Kusy

Tvorivé aktivity + Škriatok v pyžamku

Tvorivé aktivity + Škriatok v pyžamku

 

Cena: 18.90 €

Počet kusov

Kusy

Tvorivé aktivity + Víla zo šatôčky

Tvorivé aktivity + Víla zo šatôčky

 

Cena: 19.90 €

Počet kusov

Kusy

Doprava pre školy ZDARMA

Súčasťou nášho portfólia predškoláckych publikácií sú rozmanité edukačné materiály, ktoré kombinujú dve základné zložky vývoja najmenších - postupnú prípravu na základnú školu a rozvoj zručností a potrebu hrania sa a zmysluplného vypĺňania času doma i v škôlke.

Aby rodičom alebo pedagógom nedochádzali nápady, odporúčame siahnuť po Tvorivých aktivitách - veľkej knihe zábavy na 148 stranách. Oblasti poznávanie, počítanie, kreslenie, zábavný mix a šikovné rúčky ponúkajú množstvo tvorivých nápadov a inšpiráciu na realizáciu šikovných rúčok  :) - spájanie, vyfarbovanie, dokresľovanie, hľadanie správnej cesty v labyrinte, vystrihovanie a lepenie. Pri práci s publikáciou je vhodné rozprávať sa s dieťaťom o jednotlivých obrázkoch a klásť mu doplňujúce otázky podľa jeho záujmu o danú tému. 

Kategóriu sme doplnili o akciové balíčky s našimi detskými bestsellermi - Škriatok v pyžamku a Víla zo šatôčky. Získate tak dokonalú kombináciu tvorivých činností a budovania lásky k čítaniu. Knižky plné rád na riešenie detských “problémov” sú dobrým spoločníkom pri zaraďovaní detí do kolektívu, keďže sa venujú témam ako obhrýzanie nechtíkov, výbuchy zlosti, vysmievanie či neochota deliť sa o hračky. 


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov.