S TAKTIKom na dovolenku 2024

>> 15% ZĽAVY s kódom LETO15  <<

Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

Hľadanému výrazu, nezodpovedajú žiadne záznamy.

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0

Pre 5-6 ročné deti

Výhodný balíček-Micka a Maxík idú do školy

Výhodný balíček-Micka a Maxík idú do školy

11.00 € 15 ks a viac 14.90 € menej ako 15 ks

Počet kusov

Kusy

Hravé maľovanie na kamene

Hravé maľovanie na kamene

13.90 €

Počet kusov

Kusy

Doprava pre školy ZDARMA

Pokračovaním edície Hravých zošitov pre 4-5 ročné deti sú zošity pre starší predškolský vek, čiže 5-6 ročných predškolákov. 

Celá edícia je pripravená so zreteľom na postupnú prípravu predškolákov na zodpovednú úlohu prváčikov, ale nezabúda na to, že najmenší sa potrebujú predovšetkým hrať. Všetky úlohy spájajú hravé zadania vo forme rýmovačiek a rozmanité formy riešení (spájanie, vyfarbovanie, lepenie, hľadanie cesty z bludiska). Všetky zošity si môžete zakúpiť v spoločnom balíčku

Hravé rozprávanie  rozvíja komunikačné schopnosti dieťaťa a nabáda ho k vlastným tvorivým aktivitám - skladania viet, vymýšľaniu rýmov a krátkych príbehov. V tomto zošite dostáva priestor aj budovanie slovnej zásoby, pričom sa dieťa zoznamuje s pojmami ako homonymá a antonymá.

Hravé poznávanie mapuje rôzne oblasti života predškoláka a rozširuje jeho všeobecný prehľad. Naučí sa rozlišovať ročné obdobia, pomenovania mesiacov v roku, ale získava poznatky aj z vysoko aktuálnych tém, akými sú triedenie odpadu alebo zásady správnej výživy.

Hravé počítanie rozširuje vedomosti z matematiky napríklad formou porovnávania so známymi predmetmi alebo riešením atraktívnych úloh, s akými sa stretnú aj v dospeláckych “zošitoch” - tajničkami, sudoku alebo stovky rokov starou čínskou hrou - Tangram. Tú si môžu vystrihnúť priamo zo zošita a pokúsiť sa poskladať domček, psíka či motýlika.

Hravé kreslenie  rovnako využíva princíp analógie (čiarky zvislo nadol sú ako dážď; vodorovné, to sú drôty, kde sedávajú lastovičky, špirála je hadica na hasičskom aute, oválne sú vajíčka) a ponúka množstvo úloh na kreslenie vlnoviek, slučiek, osmičiek. 


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!