Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0

Hviezdička 1,2,3

Akciový balíček Hviezdička 1,2,3

Akciový balíček Hviezdička 1,2,3

 

Cena: 9.90 €

Počet kusov

Kusy

Akcia

Hviezdička 1 - Hravá grafomotorika

Hviezdička 1 - Hravá grafomotorika

 

Cena: 5.00 €

Počet kusov

Kusy

Hviezdička 2 - Hravá grafomotorika

Hviezdička 2 - Hravá grafomotorika

 

Cena: 5.00 €

Počet kusov

Kusy

Hviezdička 3 - Hravá grafomotorika

Hviezdička 3 - Hravá grafomotorika

 

Cena: 5.00 €

Počet kusov

Kusy

Doprava pre školy ZDARMA

Edícia Hviezdička bola špeciálne vyvinutá na kvalitný nácvik jemnej motoriky a grafomotoriky predškolákov od troch rokov. Okrem jemnej motoriky si dieťa rozvíja aj koordináciu pohybu ruky, zápästia a prstov, ktorá je vhodnou a nenásilnou prípravou na nácvik písania. Úlohy zoradené do troch zošitov podľa náročnosti pomôžu nielen rozcvičiť ruku, ale prezentujú aj zásady správneho držania ceruzky či držania tela pri písaní. Pracovné zošity sú vhodné na samostatnú prácu doma, aj na spoločnú prácu detí v materskej škole. 

V pracovnom zošite Hviezdička 1 nájdete úlohy, ktoré podporujú fantáziu, obohatia slovnú zásobu, myslenie, predstavu o rozmeroch a tvaroch, ale i schopnosť samostatne uvažovať. V Hviezdičke 1 sa dieťa naučilo kresliť rovné čiarky a jednoduché vlnovky, v Hviezdičke 2 si precvičí oblúčiky i geometrické tvary - kruh, trojuholník a štvorec, ale aj vlastnú prezentáciu - úlohy nabádajú, aby mimikou tváre vyjadrilo pocity šťastia a prekvapenia, spočítalo sviečky na narodeninovej torte či vymyslelo vlastný príbeh o tom, čo sa sníva mesiačiku. V Hviezdičke 3 sa dieťa dostáva ku kresleniu geometrických útvarov, ako kruh, štvorec, obdĺžnik, ale i rôznych oválov, mašličiek, “slzičiek” či špirál. Čaká ho aj rozprávanie o obľúbenom jedle, kamarátoch a vymýšľanie rýmov.


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0800 130 006
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Po stlačení tlačidla “Odoslať” súhlasíte s tým, že Vás naša spoločnosť môže kontaktovať s cieľom splniť vašu požiadavku. Viac informácií o nakladaní s osobnými údajmi nájdete v Súhlas so spracovaním osobných údajov.