Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Stop nudnému memorovaniu - naučte sa vybrané slová kreatívne!

Stop nudnému memorovaniu - naučte sa vybrané slová kreatívne!

Stop nudnému memorovaniu - naučte sa vybrané slová kreatívne!

Podporte vizuálnu pamäť Vašich školákov a ponorte sa do učiva vybraných slov v úchvatnom podmorskom zobrazení, ktoré Vám prináša naša novinka - edukačná tabuľka Vybrané slová!


Dobre zvládnuté učivo vybraných slov patrí medzi základnú výbavu tretiakov a štvrtákov. Edukačná tabuľka Vybrané slová ponúka ich prehľadný zoznam rozdelený podľa obojakých spoluhlások. Motív podmorského sveta zláka mnohých dobrodruhov a skvelo doplní interiér dievčenskej i chlapčenskej izby. Vizuálna pamäť je veľmi efektívna a nápomocná zvlášť v prípade, ak je potrebné učivo memorovať. 


Tabuľka je vo formáte A3, vybrané slová sú teda rozmiestnené na dostatočne veľkej ploche a sú dobre prehľadné a čitateľné. Vďaka odierkovaniu v hornej časti si tabuľku viete pohodlne zavesiť na stenu a Vaše ratolesti môžu mať učivo vybraných slov vždy na očiach, čo sa určite odzrkadlí na úrovni ich pravopisu a na dobrých známkach z diktátov ;) 


Benefity tabuľky:

  • motív podmorského sveta univerzálny pre chlapcov aj dievčatá
  • pevný a ľahký materiál s možnosťou zavesiť tabuľku na stenu
  • prehľadné zobrazenie vybraných slov na dostatočne veľkej ploche A3
  • výborná balíčková cena s precvičovacím pracovným zošitom Vybrané slová s Bystríkom a Bystruškou!Posilnite svoju výzbroj pri učení vybraných slov s jedinečným balíčkom obsahujúcim precvičovací pracovný zošit Vybrané slová s Bystríkom a Bystruškou a edukačnú tabuľku Vybrané slová v mimoriadnej zľave až 40 %!
TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!