Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Príprava na Testovanie 9 - Matematika

Skladom - zasielame ihneď!

Príprava na Testovanie 9 - Matematika

  • 3.50 € viac ako 15 ks
  • 4.00 € menej ako 15 ks
  • Cena:
  • 4.00 € menej ako 15 ks
  • 3.50 € viac ako 15 ks

Počet kusov

Matematika ZŠ do vrecka Matematika ZŠ do vrecka + Príprava na Testovanie 9  - Matematika Príprava na Testovanie 9 - Matematika

Spolu iba za: 5.00 €
( ušetríte: 0.50 € )


Obsah

Tematicky ladené dvojstrany umožňujú uplatnenie medzipredmetových vzťahov a sú tiež vhodnou príležitosťou na vnímanie konkrétnej úlohy v širších súvislostiach, nielen ako zdroj číselných údajov na riešenie. Formulácia úloh (najmä slovných) vychádza z bežného každodenného života a zároveň poskytuje žiakom rôzne zaujímavé informácie o svete okolo nás.

Starostlivo zvolený obsah úloh podporuje v žiakoch motiváciu pre uplatňovanie svojich matematických zručností pri ich riešení. Veľká pozornosť je venovaná úlohám na postupnú prácu s údajmi zo vstupného zadania, úlohám na prácu s tabuľkami a diagramami, ako i úlohám rozvíjajúcim špecifické matematické myslenie. Publikácia tak reaguje na ohlasy pedagógov, ktorí žiadajú viac úloh tohto typu, pretože s nimi majú žiaci najviac problémov. Objednajte si Prípravu na testovanie 9 - Matematika výhodne v balíčku Príprava na testovanie 9Máte dotaz?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:
Recenzie
Hodnotenie
Na stiahnutie