Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0

Môj čitateľský denník pre 1.stupeň

Skladom - zasielame ihneď!

Môj čitateľský denník pre 1.stupeňTúto praktickú pomôcku pre zápisy o prečítaných knihách ocení každý mladý čitateľ. Čitateľský denník je určený pre žiakov 1. stupňa ZŠ. Obsahuje priestor na zápis obsahu 20 prečítaných kníh aj s predtlačenou osnovou pre ľahší zápis knihy. Na každú knihu má žiak jednu dvojstranu, súčasťou ktorej je aj kreatívna úloha - napríklad poslať list hlavnému hrdinovi príbehu, nakresliť podobu autora knihy alebo časť príbehu spracovať ako komiks. 

Okrem toho obsahuje Čitateľský denník slovník pojmov a zoznam odporúčanej literatúry pre 1. stupeň základnej školy.

Autor: Adriena Binková

Rozsah: 44 strán

Formát: B5

  • 2.50 € 15 ks a viac
  • 3.40 € menej ako 15 ks
  • 2.90 € 15 ks a viac
  • Cena:
  • 3.40 € menej ako 15 ks
  • 2.50 € 15 ks více

Počet kusovTúto praktickú pomôcku pre zápisy o prečítaných knihách ocení každý mladý čitateľ. Čitateľský denník je určený pre žiakov 1. stupňa ZŠ. Obsahuje priestor na zápis obsahu 20 prečítaných kníh aj s predtlačenou osnovou pre ľahší zápis knihy. Na každú knihu má žiak jednu dvojstranu, súčasťou ktorej je aj kreatívna úloha - napríklad poslať list hlavnému hrdinovi príbehu, nakresliť podobu autora knihy alebo časť príbehu spracovať ako komiks. 

Okrem toho obsahuje Čitateľský denník slovník pojmov a zoznam odporúčanej literatúry pre 1. stupeň základnej školy.

Autor: Adriena Binková

Rozsah: 44 strán

Formát: B5

Obsah


Môj čitateľský denník pre 1.stupeň ZŠ je vhodný na záznam mimočítankového i voľného čítania. Výhodou je pripravená osnova, do ktorej môžu žiaci písať. Okrem autora, názvu knihy, hlavných postáv a obsahu knihy je tam aj priestor na vlastný názor čitateľa a zápis o tom, čo sa mu na knihe páčilo alebo nepáčilo, prípadne komu by ju odporučili. Žiakov to podnecuje k tomu, aby nad knihou premýšľali a diskutovali o nej. Ak by náhodou žiaci nevedeli ako začať s Čitateľským denníkom pracovať, na začiatku nájdu aj ukážku spracovaného zápisu.Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!