Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0
  • Úvod
  • KAM PO SKONČENÍ ZŠ?

KAM PO SKONČENÍ ZŠ?

Prichádza obdobie, kedy sa deviataci rozhodujú o svojom ďalšom štúdiu a smerovaní v ich živote. Snahou TAKTIK-u je byť nápomocným pri tomto rozhodovaní.
Práve v týchto dňoch sme doručili priamo do rúk deviatakov v Banskobystrickom kraji doplnkovú publikáciu Testovanie 9 do vrecka z dielne nášho vydavateľstva, ktorú sme pripravili v spolupráci so Železiarňami Podbrezová. 

Obsahom publikácie je zhrnutie a upevnenie vedomostí zo slovenského jazyka a matematiky prostredníctvom 10 testov zameraných na prípravu na povinný MONITOR. 
Ale pozor! Súčasťou publikácie sú aj dôležité informácie o možnostiach, výhodách a finančnom zabezpečení duálneho vzdelávania v Železiarňach Podbrezová. 

Veríme, že s podporou výchovných poradcov a rodičov si deviataci vyberú pre nich ten najvhodnejší študijný odbor ponúkaný Železiarňami Podbrezová a neskôr využijú aj štúdium na vysokej škole s podporou zamestnávateľa.


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0800 130 006
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Po stlačení tlačidla “Odoslať” súhlasíte s tým, že Vás naša spoločnosť môže kontaktovať s cieľom splniť vašu požiadavku. Viac informácií o nakladaní s osobnými údajmi nájdete v Súhlas so spracovaním osobných údajov.