Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0
  • Úvod
  • Interaktívna Hravá matematika 5-9 už v ponuke!

Interaktívna Hravá matematika 5-9 už v ponuke!

Ako používať naše interaktívne pracovné zošity z matematiky? Návod nájdete v tomto videu:Naše Hravé matematiky 5-9 obsahujú zhruba 130 strán. Vizuálne sú totožné s printovou verziou zošita, avšak každá kapitola  ponúka množstvo rozširujúcich, bonusových úloh a kreatívnych cvičení, v ktorých nájdete omnoho viac ako len striktné zadania a výpočty. Viete, koľko miliónov kilometrov sú jednotlivé planéty vzdialené od Slnka alebo akú výšku majú rôzne veľhory? Ovládate správny postup rysovania? Aj túto zručnosť si viete priamo overiť v interaktívnej Hravej matematike.

Elektronické zošity z Hravej matematiky sme zaradili medzi 50 titulov pre prvý a druhý stupeň, ktoré sme sa rozhodli žiakom a učiteľom sprístupniť zdarma (slovenský jazyk, anglický jazyk prvouka, dejepis, fyzika, chémia, biológia, geografia, dokonca aj príprava na Testovanie 5 a 9). Nič síce nenahradí prezenčné vyučovanie, ale veríme, že aspoň sčasti dokážeme učiteľov odbremeniť pri neľahkej úlohe učenia na diaľku.

Ak už máte vytvorenú registráciu, nemusíte robiť nič navyše. Stačí sa prihlásiť do prostredia interaktivita.taktik.sk a jednotlivé zošity ľahko nájdete. Ak ste sa u nás ešte neregistrovali, kompletný návod nájdete na sprístupnenie interaktivity nájdete na tomto odkaze.


Takto vyzerá základné pracovné prostredie zošita:Lišta OBSAH v ľavej časti stránky Vám pomôže s ľahkou orientáciou v jednotlivých kapitolách:
Ponuka BONUSY v pravej časti stránky obsahuje doplnkové úlohy a materiály, ktoré oživia klasickú skladbu úloh :)Bonusové úlohy nájdete aj v konkrétnych kapitolách označené štítkom:
V bonusových úlohách sa naučíte...aký je správny postup pri konštrukcii trojuholníka:...overíte si svoje medzipredmetové znalosti:

...alebo aj veštecké schopnosti:)Veľmi nás teší obrovský záujem o našu interaktívnu výučbu. Sme radi, že sme takýmto spôsobom mohli pomôcť tisíckam z Vás. Všetky elektronické pracovné zošity sme pre Vás sprístupnili do 1.5. 2020. 


Návod na tvorbu cvičení, testov a domácich úloh nájdete tu:Veríme, že aj v tomto náročnom období si zachovávate úsmev na tvári, pevné zdravie a nervy:) 


Ak by ste zaznamenali akýkoľvek problém s registráciou do našej interaktívnej výučby, neváhajte nás kontaktovať na taktik@taktik.sk.


Ďakujeme.


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0800 130 006
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov.