Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

Hľadanému výrazu, nezodpovedajú žiadne záznamy.

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
Balíček Objavujeme so zvieratkami
Balíček Objavujeme so zvieratkami
  • 29.90 €
  • Cena:
  • 29.90 €

Počet kusov

Balíček Objavujeme so zvieratkami

Zľava 17%
36.20 €
29.9 €
Balíček Objavujeme so zvieratkami

Skladom - zasielame ihneď!

Balíček Objavujeme so zvieratkami

  • 29.90 €
Zľava 17%
29.9 €
36.20 €
  • Cena:
  • 29.90 €

Počet kusov

Obsah

Aké oblečenie patrí do záhrady a aké na pláž či prechádzku do lesa? Čo si zvykneme obliekať v jari a čo v zime? Sada s nálepkami Obleč si zvieratká (Dress the Animals) pomôže predškolákom pri objavovaní ročných období, a to prostredníctvom veselých zvieracích kamarátov a pestrofarebných nálepiek, ktorými dotvoria ich nápadité oblečenie. Mladším predškolákom pomôžu pri nalepovaní sprievodné čiary, ktoré naznačujú, na ktoré miesto patria jednotlivé nálepky. Deti si vďaka nalepovaniu trénujú jemnú motoriku, koordináciu ruka-oko aj priestorové vnímanie. Nálepky sú navyše opakovane použiteľné, čiže zábava s Dress the Animals nekončí. Balenie obsahuje 6 plagátov a 2 nálepkové hárky.

Ako rýchlo a jednoducho nakresliť veľrybu, žirafu, opicu či chameleóna? Perfektným pomocníkom je magnetická knižka Kresli krok za krokom – Zvieracia ríša (Step by step – Animal Kingdom). Je ideálna pre najmenších umelcov, ktorí začínajú tvoriť svoje prvé kreatívne dielka. Kniha pozostáva z magnetickej tabuľky s perom a obrázkovým návodom s presným postupom, ako kresliť zvieratká. Pero dobre padne do detskej rúčky a k tabuľke je pripevnené povrázkom, čiže nehrozí jeho strata a (často zdĺhavé) hľadanie. Práca s knihou je mimoriadne jednoduchá. Stačí sledovať očíslované skice a podľa ich vzoru postupne kresliť milé zvieratká. Že ste sa pomýlili? Nevadí. Nevydarený obrázok rýchlo zotriete jedným ťahom. A kreatívne chvíľky môžu pokračovať. Knižka Step by step navyše vyrieši nedostatok papiera u vás doma  aj neustále dokupovanie farbičiek či fixiek :)

Nájdi, odlep a prilep na správne miesto, a tak doplň chýbajúce časti obrázkov! Pracovný zošit Objavujem tvary s nálepkami (My first sticker Math - shapes) posúva spoznávanie tvarov a symbolov na novú úroveň. Obsahuje 15 neúplných obrázkov s motívom veselých zvieratiek a 5 hárkov s prehľadne usporiadanými a ľahko sa odlepujúcimi nálepkami rôznych tvarov, veľkostí a farieb. Úlohou dieťaťa je prilepiť farebné nálepky z hárka tak, aby sa symbol / ikonka pri nálepke zhodovali so symbolom / ikonkou na obrázku. Nalepením všetkých nálepiek skompletizuje celý obrázok. Bonusom sú maľovanky, ktoré si dieťa vyfarbí podľa vlastnej fantázie. Odporúčame maľovanie farbičkami, pastelkami alebo voskovkami.

Maľovanka Happy Animals pozostáva z 25 motívov zvieratiek. Vyfarbovanie uľahčí predloha. Každý motív je ohraničený výraznou kontúrou, aby si najmenší mohli cvičiť motorické zručnosti a schopnosť nezachádzať za vyznačený okraj. Dieťa môže obrázky vyfarbovať farebnými ceruzkami, fixkami alebo voskovkami. Strany sú v hornej časti jemne perforované - dajú sa ľahko odtrhnúť. Výhodou je praktický formát A4 a otváranie zošita dohora.

     

Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!