Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

Hľadanému výrazu, nezodpovedajú žiadne záznamy.

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
Balíček Farma
Balíček Farma
  • 26.90 €
  • Cena:
  • 26.90 €

Počet kusov

Balíček Farma

Zľava 9%
29.70 €
26.9 €
Balíček Farma

Skladom - zasielame ihneď!

Balíček Farma

Ktoré zvieratko nám dáva mliečko? Kam uteká psík? Koho stretla kravička na paši? Aké zvieratká sa pasú pri stodole?  

Vezmite svojho malého dobrodruha na úžasný výlet na farmu. Rozvíjajte jeho predstavivosť, trpezlivosť i jemnú motoriku a podnecujte kreativitu aj rozprávanie. Balíček Farma je perfektným pomocníkom. Obsahuje trojicu obľúbených titulov - Veselá farma s 3D nálepkami a dvojicu kníh Spoznaj dotykom - život na farme a Puzzle kniha junior - Farma. Žiadne limity, žiadne pravidlá, len úžasná detská fantázia.  • 26.90 €
Zľava 9%
26.9 €
29.70 €
  • Cena:
  • 26.90 €

Počet kusov

Ktoré zvieratko nám dáva mliečko? Kam uteká psík? Koho stretla kravička na paši? Aké zvieratká sa pasú pri stodole?  

Vezmite svojho malého dobrodruha na úžasný výlet na farmu. Rozvíjajte jeho predstavivosť, trpezlivosť i jemnú motoriku a podnecujte kreativitu aj rozprávanie. Balíček Farma je perfektným pomocníkom. Obsahuje trojicu obľúbených titulov - Veselá farma s 3D nálepkami a dvojicu kníh Spoznaj dotykom - život na farme a Puzzle kniha junior - Farma. Žiadne limity, žiadne pravidlá, len úžasná detská fantázia.Obsah

Doprajte deťom zábavu, ktorá nekončí, a rozvíjajte ich predstavivosť vďaka znovupoužiteľným 3D nálepkám. Roztomilá príbehová sada Veselá farma s 3D nálepkami obsahuje obojstranné A3 pozadie s pestrofarebnými scenériami a, samozrejme, desiatky znovunalepovacích 3D penových samolepiek. Potešia každého malého zvedavca, ktorého zaujíma, čo sa deje na gazdovskom dvore. 3D nálepky poskytujú priestor pre neuveriteľné množstvo príbehov, ktoré sa odohrávajú priamo pred očami dieťaťa. Je ich autorom aj rozprávačom. 

 

Kniha Spoznaj dotykom - život na farme približuje deťom hospodárske zvieratá, a to prostredníctvom veselých otázok zameraných na prvé poznávanie. Okrem pomenovaní zvierat sa zoznámia aj s ich siluetami v pestrofarebnom 3D prevedení. Osobitosťou knižky sú výrezy s hmatovými prvkami, ktoré stimulujú a rozvíjajú senzorické schopnosti. 

Puzzle kniha junior – Farma prepája obľúbené detské aktivity (čítanie, skladanie, maľovanie). Každá dvojstránka ponúka malé prekvapenie - maľovanku a puzzle tvorené veľkými dielikmi prispôsobenými detským prštekom. To znamená, že deti vďaka knižke nielenže spoznajú rozmanité zvieratká žijúce na gazdovskom dvore, ale niektoré si dokonca aj samé poskladajú a vyfarbia. Maľovanie a skladanie rozvíjajú predstavivosť aj jemnú motoriku a zároveň podporujú kreativitu a priestorovú orientáciu. Rozkošné ilustrácie podnecujú k vytváraniu dobrodružných príbehov podľa vlastnej fantázie.

Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!