Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
Balíček Divočina
Balíček Divočina
  • 26.90 €
  • Cena:
  • 26.90 €

Počet kusov

Balíček Divočina

Zľava 9%
29.70 €
26.9 €
Balíček Divočina

Skladom - zasielame ihneď!

Balíček Divočina

Ako vyzerá tiger či krokodíl? Ktoré zvieratko mení farbu podľa nálady a ktoré skáče zo stroma na strom? Ktoré zvieratká sa preháňajú po safari a aké plávajú v mori? 

Vezmite svojho malého dobrodruha na úžasný výlet do divočiny. Rozvíjajte jeho predstavivosť, trpezlivosť i jemnú motoriku a podnecujte kreativitu aj rozprávanie. Balíček Divočina je perfektným pomocníkom. Obsahuje trojicu obľúbených titulov - Veselé safari s 3D nálepkami a dvojicu kníh Spoznaj dotykom - exotické zvieratká a Puzzle kniha junior - Divočina. Žiadne limity, žiadne pravidlá, len úžasná detská fantázia.  • 26.90 €
Zľava 9%
26.9 €
29.70 €
  • Cena:
  • 26.90 €

Počet kusov

Ako vyzerá tiger či krokodíl? Ktoré zvieratko mení farbu podľa nálady a ktoré skáče zo stroma na strom? Ktoré zvieratká sa preháňajú po safari a aké plávajú v mori? 

Vezmite svojho malého dobrodruha na úžasný výlet do divočiny. Rozvíjajte jeho predstavivosť, trpezlivosť i jemnú motoriku a podnecujte kreativitu aj rozprávanie. Balíček Divočina je perfektným pomocníkom. Obsahuje trojicu obľúbených titulov - Veselé safari s 3D nálepkami a dvojicu kníh Spoznaj dotykom - exotické zvieratká a Puzzle kniha junior - Divočina. Žiadne limity, žiadne pravidlá, len úžasná detská fantázia.Obsah

Doprajte deťom zábavu, ktorá nekončí, a rozvíjajte ich predstavivosť vďaka znovupoužiteľným 3D nálepkám. Roztomilá príbehová sada Veselé safari s 3D nálepkami obsahuje obojstranné A3 pozadie s pestrofarebnými scenériami a, samozrejme, desiatky znovunalepovacích 3D penových samolepiek. Potešia každého malého objaviteľa ďalekých a neznámych končín. 3D nálepky poskytujú priestor pre neuveriteľné množstvo príbehov, ktoré sa odohrávajú priamo pred očami dieťaťa. Je ich autorom aj rozprávačom. 

 

Kniha Spoznaj dotykom exotické zvieratá približuje deťom obyvateľov divočiny, a to prostredníctvom veselých otázok zameraných na prvé poznávanie. Okrem pomenovaní zvierat sa zoznámia aj s ich siluetami v pestrofarebnom 3D prevedení. Osobitosťou knižky sú výrezy s hmatovými prvkami, ktoré stimulujú a rozvíjajú senzorické schopnosti. 

Puzzle kniha junior – Divočina prepája obľúbené detské aktivity (čítanie, skladanie, maľovanie). Každá dvojstránka ponúka malé prekvapenie - maľovanku a puzzle tvorené veľkými dielikmi prispôsobenými detským prštekom. To znamená, že deti vďaka knižke nielenže spoznajú rozmanité zvieratká žijúce v džungli, mori, safari a lese, ale niektoré si dokonca aj samé poskladajú a vyfarbia. Maľovanie a skladanie rozvíjajú predstavivosť aj jemnú motoriku a zároveň podporujú kreativitu a priestorovú orientáciu. Rozkošné ilustrácie podnecujú k vytváraniu dobrodružných príbehov podľa vlastnej fantázie.


Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!