Oslávte deň detí! > 15% ZĽAVA s kódom MDD15

(platí na kategóriu Predškoláci A Rôzne)

Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
Balíček Les
Balíček Les
  • 25.90 €
  • Cena:
  • 25.90 €

Počet kusov

Balíček Les

Zľava 3%
26.70 €
25.9 €
Balíček Les

Skladom - zasielame ihneď!

Balíček Les

Kam uteká zajačik? Ktorý hmyz opeľuje kvietky a ktorý chrobáčik tká pavučinky? Aké zvieratká sa pasú na čistinke? Ktoré zvieratko si stavia domček pri rieke? 

Vezmite svojho malého dobrodruha na úžasný výlet do lesa.  Rozvíjajte jeho predstavivosť, trpezlivosť i jemnú motoriku a podnecujte kreativitu aj rozprávanie. Balíček Les je perfektným pomocníkom. Obsahuje trojicu obľúbených titulov - Knižka do vane - Lesné zvieratká, príbehovú sadu Čarovný les s 3D nálepkami a knihu Spoznaj dotykom - veselých chrobáčikov. Žiadne limity, žiadne pravidlá, len úžasná detská fantázia.  • 25.90 €
Zľava 3%
25.9 €
26.70 €
  • Cena:
  • 25.90 €

Počet kusov

Kam uteká zajačik? Ktorý hmyz opeľuje kvietky a ktorý chrobáčik tká pavučinky? Aké zvieratká sa pasú na čistinke? Ktoré zvieratko si stavia domček pri rieke? 

Vezmite svojho malého dobrodruha na úžasný výlet do lesa.  Rozvíjajte jeho predstavivosť, trpezlivosť i jemnú motoriku a podnecujte kreativitu aj rozprávanie. Balíček Les je perfektným pomocníkom. Obsahuje trojicu obľúbených titulov - Knižka do vane - Lesné zvieratká, príbehovú sadu Čarovný les s 3D nálepkami a knihu Spoznaj dotykom - veselých chrobáčikov. Žiadne limity, žiadne pravidlá, len úžasná detská fantázia.Obsah

Doprajte deťom zábavu, ktorá nekončí, a rozvíjajte ich predstavivosť vďaka znovupoužiteľným 3D nálepkám. Roztomilá príbehová sada Čarovný les s 3D nálepkami obsahuje obojstranné A3 pozadie s pestrofarebnými scenériami a, samozrejme, desiatky znovunalepovacích 3D penových samolepiek. Potešia každého malého zvedavca, ktorý túži objavovať tajomstvá zvierat v lese. 3D nálepky poskytujú priestor pre neuveriteľné množstvo príbehov, ktoré sa odohrávajú priamo pred očami dieťaťa. Je ich autorom aj rozprávačom. 

 

Kniha Spoznaj dotykom - veselých chrobáčikov približuje deťom svet hmyzu, a to prostredníctvom veselých otázok zameraných na prvé poznávanie. Okrem pomenovaní zvierat sa zoznámia aj s ich siluetami v pestrofarebnom 3D prevedení. Osobitosťou knižky sú výrezy s hmatovými prvkami, ktoré stimulujú a rozvíjajú senzorické schopnosti. 

Knižka do vane - Lesné zvieratká spríjemní kúpanie a zároveň zoznámi deti s obyvateľmi lesov. Kniha je potlačená špeciálnou fóliou, ktorá zaistí magický efekt – po ponorení knižky do vody sa obrázky zafarbia pestrými farbami. Stránku za stránkou budú deti spoznávať roztomilé zvieratká a z kúpania sa stane obľúbená aktivita. Knižka je mäkká a príjemná na dotyk. Perfektne sa hodí do detských rúk. Stimuluje pozorovacie schopnosti a podporuje jemnú motoriku. Po uschnutí je knižku možné znovu použiť. Kniha je bez textu.


Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!