Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Tajomný prípad agenta Bananyho

Akcia

Skladom - zasielame ihneď!

Tajomný prípad agenta Bananyho

Tajomný prípad agenta Bananyho je detská detektívka s jemnými prvkami napätia a humoru. Július Belan ponúka malým čitateľom netradičný pohľad na netypických hrdinov príbehu. Napínavá a pútavá detektívka, ktorá zaujme nielen svojím obsahom, ale aj zaujímavými ilustráciami. 

Knižka je vhodná pre čitateľov od 7 rokov.

Autor: Július Belan

Počet strán: 72

  • 9.90 €
  • Cena:
  • 9.90 €

Počet kusov

Obsah

Agent Banany patrí k najlepším agentom v krajine, preto dostal lákavú ponuku pracovať pre tajnú organizáciu. Má to však jeden háčik. Bude sa musieť podrobiť špeciálnym skúškam, ktoré rozhodnú o jeho ďalšej kariére. Počas plavby do tréningového centra sa stane niečo nečakané: bez stopy sa stratí jeden z pasažierov! Agent Banany bude musieť riešiť najnáročnejší prípad svojho života. Podozrivých je veľa, no času príliš málo... Podarí sa mu vyriešiť tajomný prípad? 

O autorovi ...

Július Belan je známy slovenský autor kníh pre deti. Narodil sa v Bratislave v znamení blížencov. „Tajomný prípad agenta Bananyho“ je jeho piata knižka.

Vo svojom voľnom čase sa venuje podpore čítania detí. Často sa zúčastňuje na besedách s deťmi, či už v školách alebo v knižniciach. Je aktívnym športovcom, súťažne hrá bedminton. Rád si prečíta dobrú knihu od obľúbených spisovateľov Stephena Kinga či Harlana Cobena. Je veľkým fanúšikom cyklistu Petra Sagana a futbalistu Cristiana Ronalda.

Riadi sa mottom: Nikdy nemysli na to, ako vyhrať, ale ako neprehrať! Máte dotaz?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:
Hodnotenie