Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0
  • Úvod
  • Interaktívna výučba

Interaktívna výučba

Interaktívna slovenčina - Nezábudka Interaktívna slovenčina - Nezábudka Prejsť do sekcie Interaktívna prvouka Interaktívna prvouka Prejsť do sekcie Interaktívny dejepis Interaktívny dejepis Prejsť do sekcie Interaktívna biológia Interaktívna biológia Prejsť do sekcie Interaktívna chémia Interaktívna chémia Prejsť do sekcie Interaktívna fyzika Interaktívna fyzika Prejsť do sekcie Interaktívna geografia Interaktívna geografia Prejsť do sekcie Interaktívna slovenčina Interaktívna slovenčina Prejsť do sekcie Interaktívne testovanie 5 Interaktívne testovanie 5 Prejsť do sekcie Interaktívne testovanie 9 Interaktívne testovanie 9 Prejsť do sekcie

Vitajte pri vzdelávaní tretieho tisícročia! Naše interaktívne pracovné zošity nájdete na interaktivita.taktik.sk. Sú dostupné bez inštalácie, po obsahovej stránke sú 100%-ne zhodné s tlačenou publikáciou a ponúkajú široké spektrum úloh (interaktívne hry pre celú triedu, pexesá, skladačky) či rozširujúceho učiva (odkazy na videá či zaujímavé weby). Učiteľ pritom môže vyberať úlohy podľa náročnosti či typu cvičenia. Veľkou pomôckou pre pedagógov je takisto možnosť tvorby testov z interaktívnych cvičení či skúšanie z učiva na interaktívnej tabuli. Praktickú ukážku práce s našimi IPZ si môžete pozrieť tu.

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0800 130 006
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Po stlačení tlačidla “Odoslať” súhlasíte s tým, že Vás naša spoločnosť môže kontaktovať s cieľom splniť vašu požiadavku. Viac informácií o nakladaní s osobnými údajmi nájdete v Súhlas so spracovaním osobných údajov.