Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

Hľadanému výrazu, nezodpovedajú žiadne záznamy.

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Vlnka, trojuholník, dvojka, podkova… pomôžu ti zošity Skús to znova!

Vlnka, trojuholník, dvojka, podkova… pomôžu ti zošity Skús to znova!

Vlnka, trojuholník, dvojka, podkova… pomôžu ti zošity Skús to znova!

Edícia pracovných zošitov Skús to znova naučí malých zvedavcov písať čiary, slučky či vlnovky, ako aj rozpoznávať tvary, rozmery, farby a čísla. Nápovedu im poskytnú prerušované čiary. A keď sa predsa len pomýlia? Nevadí. Súčasťou každého zošita je fixka so špeciálnou hubkou, ktorá úlohy po vyplnení zotrie. Čiže zošity je možné opakovanie vypĺňať. 

Úlohy v zošitoch sú prehľadne rozdelené. Vďaka zošitu Skús to znova! – Písanie sa deti učia kresliť zvislé, vodorovné, šikmé a lomené čiary, ako aj vlnovky, kruhy, slučky či špirály, pomocou ktorých budú dotvárať pekné obrázky. Napríklad kvetinám dokreslia lupene a loďke vyzdobia plachtu. V pracovnom zošite Skús to znova! – Čísla a farby je každá strana venovaná konkrétnemu číslu (1 – 10) a doplňujúcim úlohám zameraným na logiku a spoznávanie farieb (Koľko zelených objektov je na obrázku? Čo si vezmeš, keď vonku prší? Zakrúžkuj.). Milým bonusom sú krátke veršovačky (Oblúk čiarkou zakončím, číslo dva si nakreslím). Záverečná dvojstrana patrí číselnej hre. 


Edíciu dopĺňa pracovný zošit Skús to znova! – Tvary a veľkosti, ktorý deťom predstavuje základné geometrické tvary (štvorec, kruh, trojuholník, obdĺžnik, kosoštvorec). Taktiež v ňom nechýbajú doplňujúce úlohy (Ktoré objekty majú tvar trojuholníka? Zakrúžkuj ich. / Dokresli obrázok a dotvor šarkana). Záverečná dvojstrana patrí mestečku plnému tvarov.  


Benefity:

  • opakované použitie zošita – každá strana je potiahnutá špeciálnou fóliou, ktorá umožňuje písanie aj rýchle zmazanie 
  • jednoduché logické hádanky a úlohy
  • úlohy sú navrhnuté tak, aby ich dieťa dokázalo riešiť samo
  • dostatočne výrazné nápovedné čiary
  • rozvoj jemnej motoriky, grafomotoriky a sústredenosti
  • trénovanie správneho úchopu písacej pomôcky
  • pevné vodoodolné strany

Pracovné zošity Skús to znova! – PísanieČísla a farbyTvary a veľkosti si môžete zakúpiť samostatne alebo vo výhodnom zľavnenom balíčku


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!