Nezabudnite na darčeky pre deti k MDD so zľavou!

>>  15% ZĽAVA s kódom MDD15  <<

Posledná šanca výhodného nákupu do polnoci 26.5.

Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Nové Nálepky do vane! Objavte Puzzle vtáčiky a Morské puzzle

Nové Nálepky do vane! Objavte Puzzle vtáčiky a Morské puzzle

Nové Nálepky do vane! Objavte Puzzle vtáčiky a Morské puzzle

Obľúbenú edíciu Nálepiek do vane sme rozšírili o puzzle motívy, ktoré kreatívnym spôsobom prepájajú zábavu s mentálnym cvičením. Sme presvedčení, že táto vychytávka zaujme aj malých výmyselníkov, ktorí kúpanie veľmi nemusia. 

Kam sa vybrala malá korytnačka na výlet? Koho pozvala sova na oslavu? Vo vzduchu aj v mori sa odohráva obrovské množstvo príbehov, ktoré si dieťa vyskladá priamo na stenu vane. Stačí spojiť dieliky do jedného obrázku a vymýšľanie úchvatných rozprávok môže začať. Rozkošné zvieratká zaiste poslúžia ako inšpirácia mnohých príbehov, ktorých autorom aj rozprávačom je dieťa.

 


Použite nálepiek do vody je veľmi jednoduché. Stačí ich ponoriť do teplej vody a v správnom poradí ich pritlačiť k stene vane. Deti sa výborne zabavia a rodičia získajú čas na okúpanie svojho drobca. Nálepky zároveň stimulujú detskú kreativitu, formujú manuálne zručnosti a rozvoj logického myslenia aj predstavivosti. 

Každú sadu (Morské puzzle / Puzzle vtáčiky) tvorí 18 ks nálepiek. Sú balené v praktickom sieťovanom vrecúšku, ktoré uľahčuje ich skladovanie. Dodáme, že nálepky sú vyrobené z nenasiakavého mäkkého materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zároveň odolný voči roztrhnutiu.


Benefity:

  • opakované využitie – stačí namočiť a nalepiť 
  • rozkošné motívy, ktoré upútajú pozornosť dieťaťa  
  • rozvoj jemnej motoriky, sústredenosti a vizuálno-priestorového uvažovania 
  • podpora fantázie dieťaťa 
  • dlhá životnosť – nálepky sa netrhajú
  • veľkosť nálepiek je ideálna pre detské rúčky
  • vyrobené z bezpečného materiálu
  • nálepky sú jednoducho umývateľné

Vhodné pre deti od 3 rokov. 

Návod na použitie: Navlhčite nálepky teplou vodou a prilepte ich na stenu vane (priľnutie nie je silné, nálepky možno ľubovoľne premiestnovať). Nepoužívajte na iné povrchy (dlaždice, steny, drevo), lepiaci efekt nemusí fungovať správne. Nálepky sušte nepotlačenou stranou nahor. Po vysušení sú pripravené na opätovné použitie.

Nálepky do vane - Morské puzzle a Puzzle vtáčiky si zakúpite na našom e-shope samostatne alebo vo výhodnejšom balíčku.TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!