Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

Hľadanému výrazu, nezodpovedajú žiadne záznamy.

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Knihy s baterkou – posvieťte si na zvieratká aj na ľudské telo

Knihy s baterkou – posvieťte si na zvieratká aj na ľudské telo

Knihy s baterkou – posvieťte si na zvieratká aj na ľudské telo

Najnovšia edícia kníh Posvieť si nevšedným spôsobom predstavuje svet zvieracích rekordmanov aj tému ľudského tela. Stačí posvietiť baterkou na tmavé strany. Pripravte sa na nápadité čítanie a nový rozmer spoznávania. 

Malí dobrodruhovia sa vydajú na výlet do lesa, na safari aj pod morskú hladinu, no nebudú potrebovať cestovný lístok ani batoh. Stačí otvoriť knihu s baterkou Posvieť si na zvieracích rekordérov a vďaka špeciálne upraveným tmavým stranám a pribalenej kartónovej baterke objavovať ukryté zvieratká. Dozvieš sa, ktoré zvieratá sú najvyššie, najťažšie a najrýchlejšie, ale aj to, kto zo zvieracej ríše má najdlhší jazyk a kto je najväčším spachtošom. 

Prečo kýchame? Dokážeme jesť aj dole hlavou? Odpovede nielen na tieto otázky ponúka kniha s baterkou Posvieť si na ľudské telo. Deti sa dozvedia mnoho pozoruhodností o dýchaní, trávení, pohybe, krvnom obehu, zmyslovom vnímaní či nervovej sústave. 


Benefity:

  • zaujímavosti zo zvieracej ríše aj o ľudskom tele, 
  • hádanky (Ktoré zviera je najrýchlejšie? A ktoré najväčším spachtošom?), 
  • jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom podané fakty z oblasti anatómie (Krvný obeh je proces, počas ktorého sa v tele presúva krv. Presun krvi zabezpečuje sval — srdce.), 
  • interaktívna práca s knihou – úlohy majú riešenia ukryté pod špeciálnou fóliou (dieťa ich rieši tak, že pod fóliu umiestní kartónovú baterku a hľadá objekty, ktoré sú súčasťou správnych riešení), 
  • každá dvojstrana venovaná samostatnej téme (najvyššie zvieratá, najväčší spáči, najrýchlejšie zvieratá, najťažšie zvieratá… / dýchanie, trávenie, pohyb, krvný obeh, nervová sústava, zmyslové vnímanie).

Knihy si môžete zakúpiť samostatne alebo vo výhodnom balíku

Vhodné pre deti od 3 rokov.
TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!