Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Katalóg pre 1. stupeň ZŠ opäť s úžasnými novinkami!

Katalóg pre 1. stupeň ZŠ opäť s úžasnými novinkami!

Katalóg pre 1. stupeň ZŠ opäť s úžasnými novinkami!


Vážení učitelia,

aj v ďalšom školskom roku chceme byť Vaším spoľahlivým partnerom. Preto sme pre Vás a Vašich žiakov pripravili rozmanitú ponuku obľúbených aj úplne nových edukačných titulov. 

Obzvlášť by sme chceli upozorniť na dotované publikácie, na ktoré môžete využiť finančný príspevok ministerstva školstva, a to bez časového obmedzenia.

Pripravili sme pre vás tri bonusy: 

  • v rámci jarnej kampane (platí do 30. 4. 2024), nakúpite so ZĽAVOU až - 15 %. Táto akcia platí pre školy aj fyzické osoby, 
  • pri zakúpení viac ako 14 titulov alebo balíkov s dostupným interaktívnym softvérom získavate na celý školský rok interaktívnu 
    výučbu
     pre celú triedu zadarmo,
  • rozšírili sme našu ponuku zvýhodnených balíkov (dotovaných aj nedotovaných). Za zakúpených 15 ks titulov alebo balíkov pre žiakov dostane učiteľ 1 titul alebo balík ZADARMO. 

Keďže sa snažíme čo najpružnejšie reagovať na aktuálne potreby pedagógov, ako aj ich žiakov, tak sme naše portfólio pre 1. stupeň ZŠ opäť obohatili o zaujímavé novinky:

MOJA ČÍTANKA 3 (1. a 2. diel)

Pracovné učebnice ponúkajú výborný výber autorov i textov aj tvorivé úlohy. Originálnym prvkom sú nahrávky vybraných textov, ktoré žiakom spríjemnia prácu s čítankou. Novinkou je Pesničkový kalendár, pričom veselé a tematicky ladené pesničky si deti môžu pomocou QR kódov aj vypočuť.


MOJA MATEMATIKA 3 a 4

Pracovné zošity kladú dôraz na budovanie matematickej gramotnosti a rozvoj kognitívnych úrovní podľa Bloomovej taxonómie. Prínosom je sumarizácia učiva aj úlohy zamerané na prepojenie matematiky s reálnym svetom. 


OBRÁZKOVÉ ČÍTANKY

Publikácie sú určené deťom, ktoré sa chcú naučiť samostatne čítať. Ponúkajú krátke vety doplnené nápovednými obrázkami k jednotlivým písmenám. Vďaka nim sú deti schopné prečítať si texty samé, a to ich motivuje k čítaniu ďalších textov


FAREBNÁ ANGLIČTINA 1, 2, 3, 4

Pracovné zošity nájdu uplatnenie ako doplnkové materiály k väčšine bežne používaných publikácií pri výučbe angličtiny na 1. stupni ZŠ. Prepojenie úloh s farebnou vizualizáciou pôsobí motivačne a uľahčuje žiakom precvičovanie. Súčasťou zošitov je slovník, prehľad gramatiky aj audionahrávky dostupné cez QR kódy.


THE MAGIC KINGDOM 3

Učebná sada ponúka jednoduché, pútavé texty a využíva prirodzenú zvedavosť detí na budovanie základov anglickej gramatiky.Vyučovanie budú spríjemňovať veselé pesničky. Učebnica i pracovný zošit rozvíjajú jazykové zručnosti žiakov v úlohách zameraných na slovnú zásobu, počúvanie, hovorenie, čítanie i písanie. Prelistujte si náš katalóg pre 1. stupeň ZŠ, v ktorom nájdete súhrn noviniek a ostatných obľúbených titulov, ako aj informácie o zvýhodnených ponukách a akciových balíčkoch. 

Uvítame Vaše postrehy, pripomienky a návrhy, ktoré nám umožnia uspokojiť všetky Vaše požiadavky na kvalitné učebné pomôcky a prinášať Vám publikácie, s ktorými budete radi pracovať Vy aj Vaši žiaci.

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!