Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Chcete byť ďalším slovenským Komenským?

Chcete byť ďalším slovenským Komenským?

Chcete byť ďalším slovenským Komenským?

Obľúbená súťaž autorských rukopisov vstúpila do ďalšieho ročníka. Tentokrát víťaz získa odmenu až 1 500 eur a autorskú zmluvu na vydanie publikácie. Uzávierka rukopisov je 22. januára 2024. 

Ako sa zapojiť? 

Súťaž Hľadá sa slovenský Komenský je zameraná na vyhľadávanie zaujímavých rukopisov edukačného charakteru – učebníc, pracovných zošitov, pracovných listov a iných didaktických pomôcok. Do súťaže môžete prihlásiť aj nedokončené rukopisy. Postačí 10 strán či rozpracovaná kapitola. Každý zaslaný rukopis posúdi odborná porota tvorená redakciou a pedagogickými konzultantmi nášho vydavateľstva.

Aká je výhra?

Víťaz získa 1 500 eur aj autorskú zmluvu, ktorá zahŕňa vydanie publikácie vrátane redakčného dohľadu a odborného poradenstva. Možnosť publikovania však zvykneme ponúknuť aj autorom a autorkám, ktorí síce nevyhrali, avšak ich rukopis zaujal a vidíme v ňom veľký potenciál. Vďaka súťaži sa dnes žiaci učia angličtinu pomocou čítaniek English Stories a deťom s poruchou výslovnosti písmen s, z, c či dz napomáhajú Neposlušné sykavky. Práve rukopisy týchto publikácií uspeli v minulých ročníkoch súťaže a aktuálne patria medzi najobľúbenejšie tituly vydavateľstva TAKTIK.

Ako súťažiť?

  • akceptujeme rukopisy určené pre žiakov materských, základných a stredných škôl (akceptujeme aj nedokončené rukopisy) v rozsahu minimálne 10 strán
  • téma a počet znakov sú ľubovoľné
  • rukopisy zasielajte na adresu redakcia@taktik.sk 
  • uzávierka zaslania rukopisov: 22. januára 2024

Nového slovenského Komenského spoznáme už v marci 2024.  

K zapojeniu do súťaže pozýva aj Denisa Kováčová, autorka úspešných anglických čítaniek English stories pre 3. - 6. ročník.

Projekt podporilo Inovačné centrum Košického kraja a Košický samosprávny kraj.


 TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!