Nezabudnite na darčeky pre deti k MDD so zľavou!

>>  15% ZĽAVA s kódom MDD15  <<

Posledná šanca výhodného nákupu do polnoci 26.5.

Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
Balíček Prvé písmenká
Balíček Prvé písmenká
  • 35.90 €
  • Cena:
  • 35.90 €

Počet kusov

Balíček Prvé písmenká

Zľava 5%
37.70 €
35.9 €
Balíček Prvé písmenká

Skladom - zasielame ihneď!

Balíček Prvé písmenká

A, B, C, D, E, F a tak ďalej – naučte deti písmenká zábavnou a kreatívnou formou. 

Pomôže vám náš balíček, v ktorom nájdete kúzelné zošity Magic Pen (kúzlo sa ukrýva v priloženom pere s miznúcim atramentom, čím sa zošity stávajú opakovane použiteľné), interaktívny hovoriaci poster – Anglická abeceda aj až 500 cm maximaľovanku ROLL & COLOR – Abeceda  • 35.90 €
Zľava 5%
35.9 €
37.70 €
  • Cena:
  • 35.90 €

Počet kusov

A, B, C, D, E, F a tak ďalej – naučte deti písmenká zábavnou a kreatívnou formou. 

Pomôže vám náš balíček, v ktorom nájdete kúzelné zošity Magic Pen (kúzlo sa ukrýva v priloženom pere s miznúcim atramentom, čím sa zošity stávajú opakovane použiteľné), interaktívny hovoriaci poster – Anglická abeceda aj až 500 cm maximaľovanku ROLL & COLOR – AbecedaObsah

Magic Pen je sada dvoch kúzelných zošitov pre deti, ktore sa zoznamujú s cudzím jazykom a prvými počtami. Špeciálne trojrozmerné strany majú predtlačené drážky, vďaka ktorým si osvoja správnu techniku písania písmen a čísel. Súčasťou balenia je čarovné pero s miznúcim atramentom, ktorý sa „stratí“ do 30 minút. Zošity tak môžete používať stále dookola. K peru vám pribalíme aj 5 náhradných túh a špeciálnu násadku pre jeho správne uchopenie. Pracovný zošit Magic Pen – English Alphabet oboznámi deti s anglickou abecedou. Na pravých stranách si precvičia písanie písmen a na ľavých stranách zošita budú riešiť kreatívne úlohy ako spájanie bodiek, maľovanky či bludiská. Pracovný zošit Magic Pen – Math pomôže deťom pri nácviku písania, rozdeľovania a porovnávania čísel do 10. Nechýbajú príklady na sčítanie a odčítanie. Ľavé strany patria bludiskám, maľovankám či doplňovačkám.

Ako najlepšie učiť deti abecedu a zároveň angličtinu? Predsa interaktívne! Skvelým pomocníkom je interaktívny poster Anglická abeceda. Obsahuje 26 tlačidiel s písmenami základnej abecedy a číslami od 1 po 10. Plagát reaguje na dotyk - po stlačení príslušného tlačidla prehrá konkrétnu nahrávku vytvorenú rodeným hovoriacim. Ten buď vysloví dané písmeno alebo číslo, vyhláskuje slovo, príp. položí kvízovú otázku – záleží od zvoleného režimu. Interaktívny poster ich obsahuje až 8 (Letters & Numbers, Find Words, Spelling Quiz, Spell, Study, Follow, Repeat, Music), pričom každý režim ponúka možnosť samostatne a zábavným spôsobom zdokonaľovať si znalosti z anglického jazyka. K tomu určite napomôžu aj chytľavé detské pesničky. Dodáme, že poster je odolný voči vode, roztrhnutiu či inému mechanickému poškodeniu.  

Rozkrúť, odtrhni, prilep, vymaľuj a zabávaj sa s ROLL & COLOR – Abeceda. Táto maximaľovanka je dlhá až 500 cm a pozostáva z 10 útržkov vytvárajúcich súvislý päťmetrový pás stočený do praktickej rolky. Pohodlné odtrhnutie útržkov zabezpečí perforácia. Zadná časť papiera je samolepiaca, čo zaistí jej priľnutie k povrchu. Vďaka tomu sa obrázok pri vyfarbovaní neposunie, nepokrčí a ani neroztrhne. Útržky pred maľovaním možno bezpečne prilepiť na stôl, stenu, dvere či podlahu. 


Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!