Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

Hľadanému výrazu, nezodpovedajú žiadne záznamy.

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
Balíček Prvé čísla
Balíček Prvé čísla
  • 19.90 €
  • Cena:
  • 19.90 €

Počet kusov

Balíček Prvé čísla

Zľava 15%
23.30 €
19.9 €
Balíček Prvé čísla

Skladom - zasielame ihneď!

Balíček Prvé čísla

1, 2, 3, 4, 5 a tak ďalej – naučte deti spoznávať čísla zábavnou a kreatívnou formou. 

Pomôže vám náš balíček, v ktorom nájdete pracovný zošit Objavujem čísla s nálepkami - prostredníctvom lepenia nálepiek si predškoláci upevňujú svoje základne vedomosti a precvičujú si aj pozornosť, zameranie na detail a sústredenosť. Balíček obsahuje aj 500 cm maximaľovanku ROLL & COLOR – Čísla a pracovný zošit Hravé počítanie (4 – 5), ktorý rovnako predškolákov oboznámi so základnou matematikou.  • 19.90 €
Zľava 15%
19.9 €
23.30 €
  • Cena:
  • 19.90 €

Počet kusov

1, 2, 3, 4, 5 a tak ďalej – naučte deti spoznávať čísla zábavnou a kreatívnou formou. 

Pomôže vám náš balíček, v ktorom nájdete pracovný zošit Objavujem čísla s nálepkami - prostredníctvom lepenia nálepiek si predškoláci upevňujú svoje základne vedomosti a precvičujú si aj pozornosť, zameranie na detail a sústredenosť. Balíček obsahuje aj 500 cm maximaľovanku ROLL & COLOR – Čísla a pracovný zošit Hravé počítanie (4 – 5), ktorý rovnako predškolákov oboznámi so základnou matematikou.Obsah

Pracovný zošit Hravé počítanie (4 – 5)  je skvelým úvodom na zoznámenie sa so základnými matematickými pojmami a rozvoj matematického myslenia detí v skoršom predškolskom veku. Na 32 stranách sa oboznámia s jednotlivými geometrickými tvarmi, naučia sa počítať v obore do 6, orientovať sa na ploche, osvoja si pojmy menej, viac a rovnako a rozhodnú o správnosti tvrdení. Pracovný zošit je v súlade so Štátnym vzdelávacím programom pre predprimárne vzdelávanie v materských školách.

Nájdi, odlep a prilep na správne miesto, a tak doplň chýbajúce časti obrázkov! Pracovný zošit Objavujem čísla s nálepkami (My first sticker Math – Numbers) posúva spoznávanie čísel na novú úroveň. Obsahuje 15 neúplných obrázkov s motívom veselých zvieratiek a 5 hárkov s prehľadne usporiadanými a ľahko sa odlepujúcimi nálepkami rôznych tvarov, veľkostí a farieb. Úlohou dieťaťa je prilepiť farebné nálepky z hárka tak, aby sa číslo pri nálepke zhodovalo s číslom na obrázku. Nalepením všetkých nálepiek skompletizuje celý obrázok. Bonusom sú maľovanky, ktoré si dieťa vyfarbí podľa vlastnej fantázie. 

Rozkrúť, odtrhni, prilep, vymaľuj a zabávaj sa s ROLL & COLOR – Čísla. Táto maximaľovanka je dlhá až 500 cm a pozostáva z 12 útržkov vytvárajúcich súvislý päťmetrový pás stočený do praktickej rolky. Pohodlné odtrhnutie útržkov zabezpečí perforácia. Zadná časť papiera je samolepiaca, čo zaistí jej priľnutie k povrchu. Vďaka tomu sa obrázok pri vyfarbovaní neposunie, nepokrčí a ani neroztrhne. Útržky pred maľovaním možno bezpečne prilepiť na stôl, stenu, dvere či podlahu. 

Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!