Oslávte deň detí! > 15% ZĽAVA s kódom MDD15

(platí na kategóriu Predškoláci A Rôzne)

Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
Balíček Nálepková mánia
Balíček Nálepková mánia
  • 32.90 €
  • Cena:
  • 32.90 €

Počet kusov

Balíček Nálepková mánia

Zľava 17%
39.50 €
32.9 €
Balíček Nálepková mánia

Skladom - zasielame ihneď!

Balíček Nálepková mánia

Vieme, že deti zbožňujú nálepky – a tak sme ich skombinovali s peknými obrázkami a vytvorili pracovné zošity a listy s úlohami, v ktorých hlavnú rolu hrajú práve nálepky. 

Veselé spoznávanie tvarov, symbolov a čísel, ako aj sčítavanie a odčítavanie od 1 do 10 ponúka edícia Objavujem čísla / počítanie / tvary s nálepkami. Nálepková sada Obleč si dinosaurov / zvieratká zase deťom hravou formou vysvetlí dôležitosť oblečenia a jeho nosenie v závislosti od ročného obdobia či práce.   • 32.90 €
Zľava 17%
32.9 €
39.50 €
  • Cena:
  • 32.90 €

Počet kusov

Vieme, že deti zbožňujú nálepky – a tak sme ich skombinovali s peknými obrázkami a vytvorili pracovné zošity a listy s úlohami, v ktorých hlavnú rolu hrajú práve nálepky. 

Veselé spoznávanie tvarov, symbolov a čísel, ako aj sčítavanie a odčítavanie od 1 do 10 ponúka edícia Objavujem čísla / počítanie / tvary s nálepkami. Nálepková sada Obleč si dinosaurov / zvieratká zase deťom hravou formou vysvetlí dôležitosť oblečenia a jeho nosenie v závislosti od ročného obdobia či práce. Obsah

Nájdi, odlep a prilep na správne miesto, a tak doplň chýbajúce časti obrázkov! Edícia pracovných zošitov Objavujem čísla s nálepkami, Objavujem počítanie s nálepkami a Objavujem tvary s nálepkami (My first sticker Math - numbers, counting, shapes) posúva spoznávanie čísel, tvarov a symbolov na novú úroveň. Každý zošit obsahuje 15 neúplných obrázkov s motívom veselých zvieratiek a 5 hárkov s prehľadne usporiadanými a ľahko sa odlepujúcimi nálepkami rôznych tvarov, veľkostí a farieb. Úlohou dieťaťa je prilepiť farebné nálepky z hárka tak, aby sa číslo / ikonka pri nálepke zhodovali s číslom /správnym riešením príkladu / ikonkou na obrázku. Nalepením všetkých nálepiek skompletizuje celý obrázok. Bonusom sú maľovanky, ktoré si dieťa vyfarbí podľa vlastnej fantázie. Odporúčame vymaľovávanie farbičkami, pastelkami alebo voskovkami.

Aké oblečenie patrí do záhrady a aké na pláž či prechádzku do lesa? Čo si musí obliecť astronaut pred cestou do vesmíru alebo požiarnik pred výjazdom k požiaru? Sady s nálepkami Obleč si dinosaurov (Dress the Dinosaurs) a Obleč si zvieratká (Dress the Animals) pomôžu predškolákom pri objavovaní ročných období a rôznych druhov povolaní, a to prostredníctvom veselých zvieratiek a dinosaurov, ako aj pestrofarebných nálepiek, ktorými dotvoria ich nápadité oblečenie. Mladším predškolákom pomôžu pri nalepovaní sprievodné čiary, ktoré naznačujú, na ktoré miesto patria jednotlivé nálepky. Deti si vďaka nalepovaniu trénujú jemnú motoriku, koordináciu ruka-oko aj priestorové vnímanie. Nálepky sú navyše opakovane použiteľné, čiže zábava s Dress the Animals / Dress the Dinosaurs nekončí. Každá sada obsahuje 6 plagátov a 2 nálepkové hárky. 


Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!