Nezabudnite na darčeky pre deti k MDD so zľavou!

>>  15% ZĽAVA s kódom MDD15  <<

Posledná šanca výhodného nákupu do polnoci 26.5.

Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
Balíček Maľujeme bez farbičiek
Balíček Maľujeme bez farbičiek
  • 29.90 €
  • Cena:
  • 29.90 €

Počet kusov

Balíček Maľujeme bez farbičiek

Zľava 16%
35.60 €
29.9 €
Balíček Maľujeme bez farbičiek

Skladom - zasielame ihneď!

Balíček Maľujeme bez farbičiek

Ukážte deťom, že nielen farbičkami či fixkami vedia vytvárať nádherné umelecké dielka. 

Dovoľte im ušpiniť si pršteky farbou a odtláčať ich do zošitov Maľované odtlačky 1 a 2. Alebo im dajte do rúčky vyškrabovacie pero, aby pomocou neho odhaľovali skryté obrázky v zošitoch Scratch Book. Balík Maľujeme bez farbičiek je ideálnym darčekom pre každého malého veľkého kreatívca, ktorý túži rozvíjať jemnú motoriku zábavným a hravým spôsobom.   • 29.90 €
Zľava 16%
29.9 €
35.60 €
  • Cena:
  • 29.90 €

Počet kusov

Ukážte deťom, že nielen farbičkami či fixkami vedia vytvárať nádherné umelecké dielka. 

Dovoľte im ušpiniť si pršteky farbou a odtláčať ich do zošitov Maľované odtlačky 1 a 2. Alebo im dajte do rúčky vyškrabovacie pero, aby pomocou neho odhaľovali skryté obrázky v zošitoch Scratch Book. Balík Maľujeme bez farbičiek je ideálnym darčekom pre každého malého veľkého kreatívca, ktorý túži rozvíjať jemnú motoriku zábavným a hravým spôsobom. Obsah

Vyškrabovacie pracovné zošity Scratch Book – Animals a Scratch Book – Dinosaurs sú ideálne pre všetkých, ktorí majú radi rôzne techniky práce s obrázkami. Na predných stranách sa nachádzajú tmavé stieracie plochy, ktoré po použití škrabacieho pera odhalia pestrý motív - je len na fantázii riešiteľa, či odkryje celý obrázok, alebo len jeho časť. Na zadných stranách sa nachádzajú milé maľovanky. Práca so Scratch book rozvíja jemnú motoriku a predstavivosti detí, ale výborne poslúži aj na odreagovanie pre dospelých :)

 

Ozdobiť panciere korytnačiek, dotvoriť vesmírne lode či doplniť dráčikom chýbajúce brušká – to je len malá ukážka veselých kreatívnych úloh vo zošitoch Maľované odtlačky 1 a Maľované odtlačky 2. Deti pomocou zafarbených prštekov doplnia telá postavičiek, zvieratiek a rôznych iných objektov. Zavítajú do džungle, lesa, na farmu, pláž aj do vedeckého laboratória. Pripravia darčeky na narodeninovú oslavu, zahrajú sa s mačiatkami aj kačičkami a zistia, čo sa nachádza na oblohe i v oceáne. Je potrebné zdôrazniť, že technika maľovania odtlačkami je prospešná obzvlášť v prípade menších detí, ktorých motorika ešte nie je dostatočne vyvinutá. Odtláčaním prštekov na papier si totiž posilňujú a precvičujú svaly na prstoch i zápästiach. Takýmto spôsobom vytvárajú krásne farebné obrázky a zároveň si cibria jemnú motoriku, sústredenosť, priestorové vnímanie aj predstavivosť.


Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
IČO: 45258767
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodné podmienky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk
GDPR


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!