Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Zoznámte sa s angličtinou s rozprávkovou novinkou The Magic Kingdom 1!

Zoznámte sa s angličtinou s rozprávkovou novinkou The Magic Kingdom 1!

Zoznámte sa s angličtinou s rozprávkovou novinkou The Magic Kingdom 1!

The Magic Kingdom je našou najnovšou autorskou edíciou pracovných učebníc z angličtiny pre najmenších školákov.  V pracovnej učebnici The Magic Kingdom 1 čakajú prvákov klasické, dobre známe rozprávky a veselé pesničky zo Spievankova, ktoré im pomôžu hravo spoznať základné pojmy v angličtine (farby, čísla, pozdravy, časti tela, rodinní príslušníci a mnoho ďalšieho).


Začnite s domácou výučbou angličtiny aj vďaka voľne stiahnuteľnej metodike v slovenskom jazyku!


The Magic Kingdom 1 je rozprávková krajina plná rozprávkových bytostí, ktoré prevedú deti svojim svetom. Naučia ich počítať, pomenovať farby, členov rodiny, zvieratá, časti tela, ovocie a zeleninu, oblečenie a veľa ďalších vecí. Rozprávkové bytosti deťom rozpovedia svoje príbehy a ukážu im, aká je angličtina zaujímavá a zábavná. Prvé anglické výrazy deťom predstaví aj Spievanka a Zahrajko zo Spievankova. Nahrávky aj pesničky sú navyše prístupné prostredníctvom QR kódov v pracovnej učebnici, preto si môžu deti angličtinu opakovať a veselo si pospevovať nielen v škole, ale aj doma alebo na výlete. Zvukové nahrávky k úlohám nahovorili deti, čo zabezpečuje bližšie spojenie v oblasti výslovnosti. 


Pokyny sú napísané v slovenskom jazyku pre lepšiu orientáciu, pričom zadania sú zostavené viacúčelovo - okrem angličtiny si žiaci precvičia aj postreh, motoriku, rozvíjajú si predstavivosť a kreativitu, rozširujú všeobecný prehľad a utvrdia si už nadobudnuté vedomosti z prvouky či matematiky. (Pomenuj členov rodiny, prejdi po čiare k domčeku a správne ho vyfarbi. Tvor vety podľa vzoru: Grandpa has got a blue house). 


Pri vypĺňaní úloh sa im určite zídu aj farbičky, keďže k dispozícii majú množstvo obrázkov na spríjemnenie vyučovacích hodín :)


Publikácia je vhodná aj na domáce vzdelávanie, čo umožňuje aj voľne stiahnuteľná metodika v slovenskom jazyku, ktorá rodičom poradí, ako publikáciu využívať.

 

Spoznajte svet angličtiny vďaka svetu rozprávok v čarovnej pracovnej učebnici The Magic Kingdom 1!


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!