Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0
  • Úvod
  • Zefektívnite vzdelávanie Vašich detí s novými edukačnými tabuľkami!

Zefektívnite vzdelávanie Vašich detí s novými edukačnými tabuľkami!

Zefektívnite vzdelávanie Vašich detí s novými edukačnými tabuľkami!

Ozdobte interiér detských izieb vkusnými edukačnými tabuľkami, ktoré najmenším uľahčia orientáciu v záplave nových poznatkov a informácií. Tabuľky predstavujú praktické, užitočné a zároveň vizuálne pôsobivé edukačné pomôcky, ktoré si vďaka praktickému odierkovaniu v hornej časti môžete zavesiť aj na stenu. 


Moja prvá abeceda

Čo nesmie chýbať v detskej izbe budúceho školáka? Predsa abecedná tabuľka!

Spríjemnite začínajúcim školákom objavovanie sveta písmen s edukačnou tabuľkou Moja prvá abeceda. Na tabuľke ich čaká predtlačená abecedná predloha doplnená o milé, obsahovo súvisiace obrázky. Súčasťou tabuľky sú písmenkové nálepky, ktorými môžu predškoláci doplniť abecednú plochu alebo si vyskladať svoje meno či ľubovoľné slovo. Aby bola tabuľka naozaj originálnou, môžu do nej dolepiť aj iniciály svojho najodvážnejšieho hrdinu, obľúbenej farby či najmilšieho zvieratka. Stanú sa tak spolutvorcami svojej prvej abecednej tabuľky a čochvíľa bez problémov zvládnu vymenovať a správne určiť všetky písmená abecedy. 


Malá násobilka

Násobiť už hravo viem, tabuľkou si pomôžem!

Sčítanie, odčítanie, násobenie či delenie...zložitosť príkladov vekom narastá, no s našou tabuľkou Malá násobilka získajú mladší žiaci potrebný prehľad v malom násobení rýchlo a zrozumiteľne. V tabuľke školáci nájdu hneď dvojaké zobrazenie malej násobilky - osobitné násobenie každého čísla od 1 po 10 a Pytagorovu tabuľku násobilky. Každé číslo má aj svoj vlastný znak - 1 je slnko, na nohy si naťahujeme 2 ponožky, poznáme rozprávku o 3 prasiatkach, 4 kolesá má auto, 5 prstov máme na ruke, a tak ďalej. Zobrazenia násobkov sú farebne prepojené, čo mladým počtárom uľahčí nielen orientáciu v tabuľke, ale aj samotné osvojovanie si násobkov. 


Slnečná sústava

Ktorá planéta Slnečnej sústavy je najväčšia? Akú teplotu má Slnko?

Človeka od nepamäti láka čaro nepoznaného. Vesmír a jeho tajomstvá sú atraktívnou témou nielen pre študentov, ale stávajú sa celoživotnou vášňou. Ozdobte svoj interiér našou elegantnou tabuľkou Slnečná sústava! V príťažlivom 3D zobrazení nájdete súhrn základných informácií o planétach, Slnku a Pásme asteroidov. Môžete sa tešiť aj na mnohé zaujímavosti, ktoré rozšíria vaše obzory. Dozviete sa, ktorá z planét má najmenšiu hustotu, kde vanú najsilnejšie vetry, akú teplotu má Slnko a mnoho ďalších detailov, ktoré ste o vesmírnych telesách doteraz netušili. 


Doplňte izby Vašich detí o vizuálne atraktívne a najmä prospešné edukačné tabuľky, s ktorými budú mať súhrn dôležitých informácií vždy po ruke! Ponuku našich edukačných tabuliek nájdete tu: https://www.taktik.sk/edukacne/edukacne-tabulky/.


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!