Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0
  • Úvod
  • Zažite vzrušujúcu cestu naprieč literatúrou od romantickej poézie po súčasné fantasy!

Zažite vzrušujúcu cestu naprieč literatúrou od romantickej poézie po súčasné fantasy!

Zažite vzrušujúcu cestu naprieč literatúrou od romantickej poézie po súčasné fantasy!

Zažite vzrušujúcu cestu naprieč literatúrou od romantickej poézie po moderné fantasy!

 

Náš najnovší prírastok - Literatúra v pohode 7 je unikátnou sadou učebnice a pracovného zošita, ktorá neostane nič dlžná svojmu názvu - prináša súčasné, atraktívne  texty doplnené zaujímavými úlohami, ktoré nenúteným spôsobom rozvíjajú kritické myslenie, čítanie s porozumením a budujú v siedmakoch lásku k čítaniu.


Učebnica Literatúra v pohode 7 je atraktívnou mozaikou literatúry od romantickej poézie, cez súčasných básnikov, populárnu pieseň a tituly dobrodružnej, detektívnej či fantasy literatúry. Každá téma obsahuje okrem základných teoretických poznatkov a zaujímavých ukážok i pestrú skladbu tvorivých úloh na rozvoj pamäťových, klasifikačných a aplikačných zručností (reprodukuj - vyhľadaj - zamysli sa) a množstvo spoločensko-historických zaujímavostí.


Pracovný zošit Literatúra v pohode 7 tvorivo dopĺňa a rozširuje učivo zahrnuté v učebnici. Každá kapitola pracuje s hlavnou myšlienkou daného literárneho diela a ďalej rozvíja jeho kontext prostredníctvom otvorených a zatvorených otázok či rozširujúcich zaujímavostí. Úlohy zahrnuté v pracovnom zošite sú rôznorodé, pestré, obohacujú poznávanie literárnej teórie a prehlbujú vedomosti žiakov aj v iných oblastiach ako slovenský jazyk.  


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov.