Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Základné školy

Základné školy

1. stupeň základnej školy 1. stupeň základnej školy Prejsť do sekcie 2. stupeň základnej školy 2. stupeň základnej školy Prejsť do sekcie Príprava na Monitor Príprava na Monitor Prejsť do sekcie Interaktívna výučba Interaktívna výučba Prejsť do sekcie

Učebnice a pracovné zošity

TAKTIK vydavateľstvo patrí k popredným tvorcom učebníc a pracovných zošitov pre základné školy a osemročné gymnáziá už vyše 10 rokov. Zárukou kvality našich publikácií je okrem dlhoročných spoluprác s vyše 1500 školami na Slovensku aj udelenie odporúčacích doložiek a zaradenie vybraných publikácií do zoznamu odporúčaných didaktických prostriedkov MŠVVaŠ.

V tejto kategórii nájdete kompletné portfólio publikácií TAKTIK vydavateľstva pre predprimárne vzdelávanie a oba stupne ZŠ. Učebnice a pracovné zošity pre ZŠ a jednotlivé predmety nájdete pod súhrnným názvom “Hravý, Hravá…”. Vzhľadom na poslednú reformu Štátneho vzdelávacieho programu v roku 2015 prechádzajú všetky publikácie postupnými obsahovými úpravami. Prepracované PZ sú označené podtitulom “v súlade s inovovaným ŠVP”. 

Súčasťou našej ponuky sú publikácie určené na prípravu na Testovanie 5 a 9,  didaktické pomôcky venované rôznym vzdelávacím problémom (ťažkosti s matematikou, pravopisné príručky, súhrnné publikácie do vrecka) a akciové balíčky s množstevnými zľavami a bonusmi.


TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!