Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0
  • Úvod
  • Welcome to Oxford and Cambridge! Učebnice z AJ si teraz výhodne objednáte priamo v TAKTIKU!

Welcome to Oxford and Cambridge! Učebnice z AJ si teraz výhodne objednáte priamo v TAKTIKU!V našej ponuke nájdete najpredávanejšie publikácie zamerané na výučbu anglického jazyka z vydavateľstiev Oxford University Press a Cambridge University Press, doplnené o horúce novinky na školský rok 2019/2020, a publikácie z nášho vydavateľstva. Vyše 300 nových titulov pokrýva jazykové úrovne A0 - C1 a sú určené pre žiakov základných, stredných či jazykových škôl. 

V školskom roku 2019/2020 poskytne ministerstvo školstva finančný príspevok vo výške 11,00 eur na učebné pomôcky z anglického jazyka pre žiakov 3., 4. a 5. ročníka základnej školy. Na túto skutočnosť, samozrejme, reagujeme a prinášame vám kompletnú ponuku učebných pomôcok uvedených vydavateľov, na ktoré sa vzťahuje finančný príspevok.

Kompletnú ponuku publikácií z anglického jazyka spolu s informáciami o bonusovom systéme  nájdete v našom katalógu. Vyberte si učebné pomôcky z anglického jazyka, ktoré najviac zodpovedajú vašim potrebám! Navyše, s poštovným pre školy úplne zadarmo :)

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0800 130 006
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Po stlačení tlačidla “Odoslať” súhlasíte s tým, že Vás naša spoločnosť môže kontaktovať s cieľom splniť vašu požiadavku. Viac informácií o nakladaní s osobnými údajmi nájdete v Súhlas so spracovaním osobných údajov.