Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0

Výhodný MAXI balíček 3

Akcia

Skladom - zasielame ihneď!

Výhodný MAXI balíček 3

Naostrite si ceruzky, prichádza MAXI balíček 3! 

6 obľúbených a úspešných produktov v jednom balíku za výhodnú cenu. 

Obsahuje tri pracovné zošity Hviezdička: Hravá grafomotorika a naše tri novinky - pracovné zošity Hravé počítanie, poznávanie a kreslenie pre 4-5 ročné deti. 

Pripravené sú v súlade so Štátnym vzdelávacím programom pre predprimárne vzdelávanie, teda s ohľadom na to, čo by mali zvládať deti v tomto veku. 

Každý z pracovných zošitov Hviezdička má 100 strán, hravé pracovné zošity 32. Spolu tak získate takmer 400 strán hravého učenia a kreslenia. 

  • 16.00 €
  • Cena:
  • 16.00 €

Počet kusov

Obsah

Hravé pracovné zošity pre 4 -5 ročné deti

Hoci od nástupu do školy ich delí ešte nejaký ten rok, môžu sa aj menší škôlkari pripravovať na to, aké to bude, keď budú riešiť rôzne matematické úlohy alebo písať prvé písmenká do zošitov. Tieto nádherné pracovné zošity obsahujú množstvo hravých a kreatívnych úloh, ktoré ich zabavia na dlhé hodiny. 

Pracovné zošity Hviezdička

Spolu až 300 strán rozmanitých cvičení zameraných na nácvik jemnej grafomotoriky. Úlohy pomôžu nielen rozcvičiť ruku, ale dieťa naučia aj to, ako sa správne drží ceruzka a neskôr bude hravo kresliť čiarky či vlnky. V zošitoch sa stretnete aj s úlohami, ktoré rozvíjajú slovnú zásobu, tvorivé logické myslenie, pozorovacie schopnosti, fantáziu a samostatné myslenie dieťaťa. 


Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0800 130 006
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Po stlačení tlačidla “Odoslať” súhlasíte s tým, že Vás naša spoločnosť môže kontaktovať s cieľom splniť vašu požiadavku. Viac informácií o nakladaní s osobnými údajmi nájdete v Súhlas so spracovaním osobných údajov.