Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Upozornenie

NELZE_VLOZIT_DO_KOSIKU

Upozornenie

ZBOZI_BYLO_PREPSANO

0.00 €

NavigaceNavigácia 0

Výhodný MAXI balíček 2

Akcia

Skladom - zasielame ihneď!

Výhodný MAXI balíček 2

MAXI aktivity s MAXI BALÍČKOM 2!

Až 8 titulov z obľúbených a úspešných edícií pre vzdelávanie detí v predškolskom veku!

S MAXI Balíčkom pripravíte vaše dieťa na úlohu školáka hravo a zábavne. Rozvíjať fantáziu, slovnú zásobu, myslenie, jemnú motoriku a grafomotoriku môžete už u detí vo veku 3 - 4 roky s pracovnými zošitmi z edície Hviezdička 1,2,3. Keď podrastú a začnú sa pripravovať na školské povinnosti, pomôžu im pracovné zošity Hravé kreslenie, Hravé počítanie, Hravé rozprávanie a Hravé poznávanie. Pracovný zošit Tvorivé aktivity pre deti kolekciu dopĺňa aktivitami pre všetky šikovné rúčky. 

Vďaka tejto kolekcii získate viac ako 500 strán zábavy pre všetkých deti v predškolskom veku!

Teraz navyše pri kúpe tohto balíčka poštovné NEPLATÍTE!

Vhodné od: 3 rokov

Cena:

  • 19.99 €
  • Cena:
  • 19.99 €

Počet kusov

Obsah

Edícia Hviezdička 1,2,3 je určená pre deti v mladšom predškolskom veku. Slúži na rozvoj jemnej motoriky, grafomotoriky, ale i rozvoj fantázie, slovnej zásoby, samostatného myslenia.

Edícia Hravé počítanie, rozprávanie, kreslenie a poznávanie poslúži predškolákom, ktorí sa pripravujú na zodpovednú úlohu školákov. Naučia sa rozlišovať geometrické tvary, sčítať a odčítať v obore do 10, vymyslia si krátke príbehy, naučia sa kresliť rovné čiary i vlnovky a dozvedia sa i niečo viac o svojom tele, vlasti a rodine.

Tvorivé aktivity sú určené pre všetky deti v škôlke. Široké spektrum úloh je zamerané na rozvoj základných zručností. Publikácia je rozdelená do pracovných sekcií Kreslenie, Poznávanie, Počítanie, Šikovné ruky a Zábavný mix. Nájdete v ňom jednoduché doplňovačky, vyfarbovačky, dokresľovačky či bludiská.

Zakúpte si balíček MAXI výhodne v zľave až -39 %!

Máte otázku?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice

Kontakt
Telefón: 0800 130 006
Mobil: 0911 931 196
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Po stlačení tlačidla “Odoslať” súhlasíte s tým, že Vás naša spoločnosť môže kontaktovať s cieľom splniť vašu požiadavku. Viac informácií o nakladaní s osobnými údajmi nájdete v Súhlas so spracovaním osobných údajov.