Vyberte prosím pobočku zásielkovne.

Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Upozornenie

Upozornenie

0.00 €

NavigaceNavigácia Taktik 0
  • Úvod
  • Vítame nového člena maturitnej rodiny - edícia Úspešná maturita sa rozrástla o biológiu!

Vítame nového člena maturitnej rodiny - edícia Úspešná maturita sa rozrástla o biológiu!

Vítame nového člena maturitnej rodiny - edícia Úspešná maturita sa rozrástla o biológiu!


Zaiste potešíme každého stredoškoláka, ktorý plánuje svoju skúšku dospelosti obohatiť o biológiu. Učebnica Úspešná maturita - Biológia im pomôže zjednodušiť prípravu a odbremení ich od zdĺhavého hľadania informácií a prepisovania poznámok. 

Vyše 400-stranová učebnica pozostáva z desiatich tematických celkov - Biológia ako veda, Všeobecné vlastnosti živých sústav a biológia bunky; Nebunkové, prokaryotické a jednobunkové eukaryotické organizmy, Biológia rastlín, Huby a lišajníky, Biológia živočíchov, Biológia človeka, Genetika, Ekológia, ako aj Vznik života na Zemi. 

Tematické celky končia kontrolnými otázkami a úlohami, v ktorých si študenti zopakujú poznatky a utvrdia si najdôležitejšie fakty. Základné učivo je doplnené rozširujúcim učivom, ktoré poskytuje študentom informácie potrebné nielen na maturitu, ale aj na prijímačky na vysoké školy a univerzity. Učebnica je zároveň skvelým doplnkom počas celého stredoškolského štúdia.  

Benefity:

  • spracované učivo z 10 tematických okruhov
  • zaujímavosti + doplňujúce úlohy k rozširujúcemu učivu
  • otázky a úlohy na preverenie vedomostí
  • informácie miestami prevyšujú úroveň obsahu učiva biológie na stredných školách (cieľom je lepšie ilustrovať niektoré vzťahy alebo súvislosti)
  • obsah kapitol je koncipovaný s ohľadom na najnovšie poznatky (čo miestami môže spôsobiť isté rozpory medzi tým, čo si študent prečíta v učebnici a čo nájde v staršej literatúre)
  • v každom tematickom celku sú odkazy na témy spracované v iných kapitolách, čím autori chceli zdôrazniť skutočnosti, ktoré súvisia s viacerými oblasťami biológie

K titulu získavate ako darček SIM kartu Radosť s nekonečnými dátami, volaniami aj správami prvým týždeň zadarmo. Ponuka platí do vypredania zásob.

Učebnica Úspešná maturita - Biológia je súčasťou obľúbenej edície Úspešných maturít - Slovenský jazyk a literatúra, Organická chémia a biochémia, Dejepis, Občianska náuka, Anglický jazyk B1 a B2.TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Krompašská 510/96
040 11, Košice
Obchodní podmínky

Kontakt
Telefón: 0950 103 205
Mobil: 0903 908 256
Email: taktik@taktik.sk


Ak chcete získať aktuálne novinky, zadajte svoj e-mail.

Vložením a odoslaním e-mailovej adresy po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas na zasielanie našich akciových ponúk a noviniek a zároveň prehlasujete, že ste starší ako 16 rokov!