Kontrola e-mailu

Zadaný e-mail už existuje. Prosíme, prihláste sa.


Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

NavigaceNavigácia 0

Vianočný balík 2 - Darčekové balenie GRÁTIS!

Akcia

Vianočný balík 2 - Darčekové balenie GRÁTIS!

Vianočný balík 2 pozostáva z titulov pre mladšie aj staršie deti! Napínavá detská detektívka Tajomný prípad agenta Bananyho, nadčasový príbeh Baltazárove knihy a knižka rozprávok Škriatok v pyžamku teraz spolu za vianočnú cenu 29,90€ (ušetríte 4,80€)! 

Navyše, vianočný balík Vám zašleme v darčekovom vianočnom balení! 


  • 29.90 €
  • Cena:
  • 29.90 €

Počet kusov

Obsah

Knižka rozprávok Škriatok v pyžamku pre malých aj veľkých obsahuje situačné rozprávky zamerané na výchovné problémy, ktoré dôverne poznajú všetci rodičia. V príbehoch sa hlavní hrdinovia popasujú so zlosťou, krikom, maškrtnosťou, odmietaním zubnej kefky a ďalšími detskými trampotami.

Tajomný prípad agenta Bananyho je detská detektívka s jemnými prvkami napätia a humoru. Július Belan ponúka malým čitateľom netradičný pohľad na netypických hrdinov príbehu. Napínavá a pútavá detektívka, ktorá zaujme nielen svojím obsahom, ale aj zaujímavými ilustráciami. 

Myslíte si, že knihy nemôžu hovoriť? Presvedčte sa o tom v nadčasovom príbehu, ktorý chytí za srdce všetky deti, ktoré veria na zázraky. Baltazárove knihy sú pre všetkých detských čitateľov, ktorí veria, že sny sa plnia. Napätie, tajomstvo a sila priateľstva vám ukážu, že všetko je možné. 

Máte dotaz?
Meno a priezvisko: Firma:
Email: Telefón:
Správa:
Recenzie
Hodnotenie
Na stiahnutie